Číslo položky: 7284
Poslední dražitel: 8462

Svoboda Josef (1901 - ?)

Mostar
olej na plátně, 89 x 90 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba silně poškozena, místy odpadlá, krakeláž, signováno LD
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.5.2015  21:25:00
Číslo položky: 7317
Poslední dražitel: 8614

Hodr Karel (1910 - 2002)

Lodě v přístavu
olej plátno na kartonu, 29, 5 x 44, 5 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.5.2015  21:20:00
Číslo položky: 7280
Poslední dražitel: 8495

olej na kartonu, 35, 5 x 50, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1926
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 12 450 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.5.2015  21:10:00
Číslo položky: 7281
Poslední dražitel: 8459

Sosnovskij Arsenij Petrovic (1895 - 1967)

Moře
olej na plátně, 48 x 94 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1933
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7318
Poslední dražitel: 8486

Nejedlý Karel (1873 - 1927)

Na vyjížďce
olej na plátně, 90 x 103 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, viditelné původní přemalby a dodatečné zásahy, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 7319
Poslední dražitel: 8486

Vacátko Ludvík (1873 - 1956)

Oráč
olej na kartonu, 102 x 72 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.5.2015  21:05:00
Číslo položky: 7287
Poslední dražitel: 8671

Jurutka Josef (1880 - 1945)

Zátiší s hodinami
olej na dřevě, 34 x 42 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1913
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.5.2015  21:00:00
Číslo položky: 7306
Poslední dražitel: 7494

Šebek Jan (1890 - 1966)

Chodský dudák
olej na kartonu, 64 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1941
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.5.2015  20:40:00
Číslo položky: 7295
Poslední dražitel: 8195

Dívčí poloakt
tužka na papíře, skica, 20 x 13 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno UD, věnování z 24. 12. 1970
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.5.2015  20:35:00
Číslo položky: 7307
Poslední dražitel: 7038

Kodet Kristian (* 1948)

Stesk po klidu
olej na papíře, 25 x 40 cm, pasparta, zaskleno, signováno PH, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.5.2015  20:25:00