Číslo položky: 7586
Poslední dražitel: 8725

Adámek Rudolf (1882 - 1953)

olej na kartonu, 24, 5 x 32, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2015  20:40:00
Číslo položky: 7585
Poslední dražitel: 8736

Brabec Jan

olej na kartonu, 24, 5 x 34 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1935
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2015  20:35:00
Číslo položky: 7610
Poslední dražitel: 8339

Matoušek Ota (1890 - 1977)

olej plátno na kartonu, 36 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7567
Poslední dražitel: 8902

Nesignováno

Ave - převozníci
olej na plátně, 49 x 62 cm, rámováno, rám a malba silně poškozeny, silná krakeláž, místy malba odpadlá, protrženo, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2015  20:30:00
Číslo položky: 7584
Poslední dražitel: 7224

Nesignováno

olej plátno na kartonu, 32 x 42 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7571
Poslední dražitel: 8330

Jiřincová Ludmila (1912 - 1994)

jednobarevná litografie, 34 x 27 cm, nerámováno, papír poškozen, volně loženo, signováno PD, datováno 1945
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2015  20:25:00
Číslo položky: 7583
Poslední dražitel: 8319

Kvíčala Čeněk (1890 - ?)

olej na plátně, 45 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1918
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7615
Poslední dražitel: 8342

Havlata Karel (1885 - 1957)

Na kraji lesa
olej na plátně, 100 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno1955
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7577
Poslední dražitel: 8909

Nečitelně signováno

Chrám sv. Mikuláše
olej na plátně, 71 x 60 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nečitelně signováno PD (Homola ?), 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2015  20:20:00
Číslo položky: 7569
Poslední dražitel: 8329

Filla Emil (1882 - 1953)

Zátiší s mandolínou a klarinetem
lept, 8, 5 x 12, 5 cm, nerámováno, papír mírně poškozen, volně loženo, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 4 150 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2015  20:15:00