Předaukční výstava bude probíhat
od 30. 4. 2018
pondělí - pátek
10:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00 hod.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 7515
Poslední dražitel: 8290

Balcar Jiří (1929 - 1968)

Odpolední svačina
barevná litografie, 52 x 34 cm, nerámováno, volně loženo, 12/25, papír po okrajích poškozen, signováno PD, datováno 1968
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2015  21:50:00
Číslo položky: 7516
Poslední dražitel: 6313

Sklenář Zdeněk (1910 - 1986)

Čínské pavilony
barevná litografie, 40 x 52 cm, nerámováno, volně loženo, papír po okrajích poškozen, natržen, nezasahuje do kompozice, 198/200, signováno PD, datováno 1961
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2015  21:45:00
Číslo položky: 7526
Poslední dražitel: 7152

Zima v Hamelu
barevná litografie, 43 x 32, 5 cm, nerámováno, volně loženo, 50/70, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7513
Poslední dražitel: 8289

Autoportrét
jednobarevná litografie, 63 x 49 cm, nerámováno, volně loženo, v hoční části trženo cca 15 cm, nezasahuje do kompozice, signováno LD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2015  21:35:00
Číslo položky: 7528
Poslední dražitel: 8828

Jerome klapka Jerome
lept, 33 x 23, 5 cm, nerámováno, volně loženo, 54/200, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2015  21:25:00
Číslo položky: 7521
Poslední dražitel: 8295

Kučerová Alena (* 1935)

Kompozice
perforovaná grafika, 31 x 40 cm, nerámováno, volně loženo, 23/25, signováno PD, datováno 1974
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2015  21:20:00
Číslo položky: 7529
Poslední dražitel: 8388

Bím Tomáš (* 1946)

Kolotoč
barevná litografie, 54 x 38 cm, nerámováno, volně loženo, 55/100, signováno UD, datováno 1979
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7514
Poslední dražitel: 8290

Šimotová Adriena (1926 - 2014)

Bez názvu
lept, 30 x 20, 5 cm, nerámováno, volně loženo, 23/50, signováno PD, datováno 1969
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 6 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2015  21:05:00
Číslo položky: 7509
Poslední dražitel: 8863

Vzpomínka na Istanbul
barevná litografie, 38 x 54 cm, nerámováno, volně loženo, 34/60, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2015  20:30:00
Číslo položky: 7495
Poslední dražitel: 8850

Benka Martin (1888 - 1971)

Kriváň
olej plátno na kartonu, 23, 5 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno s přípisem LD, 1. pol. 20. století, přímý dar od autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 210 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2015  22:20:00

do květnové aukce 2018