9 300 000 Kč

Číslo položky: 7341
Poslední dražitel: 8584

Pelíšek Alexander J. (1899 - 1919)

Zámecké schody
olej na kartonu, 67 x 82 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 7 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2015  20:15:00
Číslo položky: 7343
Poslední dražitel: 8585

Nesignováno

Dívky u jezera
olej na plátně, 40, 5 x 51, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7352
Poslední dražitel: 8667

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

kvaš na papíře, 30, 5 x 46 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1960
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2015  23:05:00
Číslo položky: 7305
Poslední dražitel: 8512

olej na plátně, 21 x 28, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 60 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2015  22:45:00
Číslo položky: 7309
Poslední dražitel: 8479

Jansa Václav (1859 - 1913)

Jarní nálada
olej na plátně, 60 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, okolo roku 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 37 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2015  22:40:00
Číslo položky: 7340
Poslední dražitel: 8031

Jelen
olej na sololitu, 53 x 73 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1942, přímý dar od autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 81 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2015  22:15:00
Číslo položky: 7348
Poslední dražitel: 8067

Březina Václav (1862 - 1906)

olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 82 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 7350
Poslední dražitel: 8624

Nakládání sena
olej na kartonu, 47, 5 x 64 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1910, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 74 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 7304
Poslední dražitel: 7738

Nesignováno

Salome s hlavou Jana Křtitele
olej na plátně, 114 x 147 cm, rámováno, rám poškozen, malba silně poškozena, krakeláž, rentoláž, zepředu kovový štítek Carracci Lodovico, Bologna 1555 - 1619, 1. pol. 17. století ?
Vyvolávací cena: 100 000 Kč
Dosažená cena: 145 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2015  22:10:00
Číslo položky: 7324
Poslední dražitel: 8722

Feďkovič Nikolaj (* 1945)

Salome II
olej na plátně, 117 x 83 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, datováno 1974, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 110 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč