Číslo položky: 7402
Poslední dražitel: 8203

Rozkvetlá jabloň
olej na kartonu, 31, 5 x 22,5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1912
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2015  20:55:00
Číslo položky: 7408
Poslední dražitel: 7132

Šebek Jan (1890 - 1966)

Vaječný trh
olej na plátně, 73, 5 x 100 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, plátno v levé horní části protrženo, celkem cca 4 cm, signováno LD s přípisem "dle Marolda, kopie", 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 24 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2015  20:50:00
Číslo položky: 7412
Poslední dražitel: 8210

kombinovaná technika na kartonu, 22, 5 x 25 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba mírně poškozena, signováno tužkou PD, datováno 1920
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2015  20:45:00
Číslo položky: 7398
Poslední dražitel: 8673

olej na kartonu, 36, 5 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 12 300 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2015  20:40:00
Číslo položky: 7399
Poslední dražitel: 8201

Nesignováno

olej plátno na kartonu, 32, 5 x 27, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nesignováno
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7401
Poslední dražitel: 8281

Hlavsa Oldřich (1889 - 1936)

Jilem u Chotěboře
olej plátno na kartonu, 36 x 49 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, malba zašpiněna, signováno PD, datováno 1935
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2015  20:30:00
Číslo položky: 7410
Poslední dražitel: 8209

Seidl Jaromír (1893 - ?)

Splav na Úpě
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signovánom PD, datováno 1959
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2015  20:20:00
Číslo položky: 7415
Poslední dražitel: 8212

Čermák J.

olej na kartonu, 33 x 22 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1859
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7416
Poslední dražitel: 8092

Andrle Bedřich (1904 - 1967)

Jarní mžení
olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2015  20:15:00
Číslo položky: 7413
Poslední dražitel: 8211

Motyčka František (1904 - ?)

Jiráskovo údolíčko u Benátek
olej na plátně, 71 x 97 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, obtisknutý vypínací rám, plátno poškozeno, signováno PD, datováno 1913
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2015  20:10:00