Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 7310
Poslední dražitel: 8481

Werner Adolf (1862 - 1916)

olej na kartonu, 42 x 34, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2015  21:55:00
Číslo položky: 7353
Poslední dražitel: 8698

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

Navečer na Jahodově
tempera na papíře, 35, 5 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1954
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7316
Poslední dražitel: 8600

Krajina před bouří
olej na kartonu, 51 x 61 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 33 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2015  21:45:00
Číslo položky: 7314
Poslední dražitel: 8196

U Jihočeského statku
olej na kartonu, 25 x 34, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 50. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 21 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2015  21:25:00
Číslo položky: 7355
Poslední dražitel: 8709

tužka na papíře, 13 x 9 cm, rámováno, rám mírně poškozen, papír poškozen, nastavován, zažloutlé skvrny, signováno PD, datováno 1929 ?, přiložen původní nákupní doklad z roku 1949
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2015  21:15:00
Číslo položky: 7351
Poslední dražitel: 8638

V průjezdu
tuš, akvarel na papíře, 18, 5 x 11, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno nečitelně 1956 ?
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2015  21:10:00
Číslo položky: 7320
Poslední dražitel: 8488

Naske František Xaver (1884 - 1959)

Čtenářka
olej na plátně, 63 x 76 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba silně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2015  21:05:00
Číslo položky: 7288
Poslední dražitel: 8468

Nečitelně signováno

olej na plátně, 92 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, datováno 1927
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 13 300 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2015  21:00:00
Číslo položky: 7313
Poslední dražitel: 8482

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

olej plátno na kartonu, 41 x 32, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2015  20:35:00
Číslo položky: 7285
Poslední dražitel: 7724

olej na plátně, 45 x 55 cm, nerámováno, malba poškozena, signováno PD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 29 550 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.5.2015  22:15:00