Číslo položky: 7414
Poslední dražitel: 8212

Hlávka Ladislav (1899 - ?)

Ráb
olej na plátně, 51 x 65, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, malba zašpiněna, signováno LD, datováno 1927
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2015  20:10:00
Číslo položky: 7385
Poslední dražitel: 8192

Daubigny Karl Pierre (1846 - 1886)

Podvečerní krajina
olej na dřevě, 24 x 30 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 24 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2015  22:05:00
Číslo položky: 7391
Poslední dražitel: 8572

Letní nálada
olej na kartonu, 24, 5 x 35 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 26 500 Kč
Dosažená cena: 35 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2015  21:55:00
Číslo položky: 7392
Poslední dražitel: 8664

Lovecký motiv
olej na plátně, 55 x 70 cm, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 7390
Poslední dražitel: 8195

olej na kartonu, 25 x 34, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2015  21:50:00
Číslo položky: 7393
Poslední dražitel: 8574

olej na plátně, 24, 5 x 35 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1949, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 30 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2015  21:45:00
Číslo položky: 7374
Poslední dražitel: 8259

Doerell Arnošt Gustav (1832 - 1877)

Pohled na zříceninu
olej na dřevě, 21, 5 x 27 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1875, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 140 100 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2015  21:40:00
Číslo položky: 7375
Poslední dražitel: 8749

olej na kartonu, 38 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 27 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7383
Poslední dražitel: 8553

Váchal Josef (1884 - 1969)

olej na plátně, 49, 5 x 38 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2015  21:25:00
Číslo položky: 7372
Poslední dražitel: 8687

Váchal Josef (1884 - 1969)

Ruce
13 barevných dřevorytů k veršům Otokara Březiny, 19, 5 x 14 cm/kus, sign. v kameni, volně loženo v papírových deskách, rok výtisk 1943, edice Ráj knihomilů
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 23 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2015  21:20:00