Makové pole olej na kartonu, 40, 5 x 53 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno s přípisem LD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Abstraktní kompozice olej na dřevě, 45 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1980, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
V tišinách olej na kartonu, 24 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 30. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen