Číslo položky: 7348
Poslední dražitel: 8067

Březina Václav (1862 - 1906)

olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 82 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2015  22:15:00
Číslo položky: 7350
Poslední dražitel: 8624

Nakládání sena
olej na kartonu, 47, 5 x 64 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1910, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 74 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 7304
Poslední dražitel: 7738

Nesignováno

Salome s hlavou Jana Křtitele
olej na plátně, 114 x 147 cm, rámováno, rám poškozen, malba silně poškozena, krakeláž, rentoláž, zepředu kovový štítek Carracci Lodovico, Bologna 1555 - 1619, 1. pol. 17. století ?
Vyvolávací cena: 100 000 Kč
Dosažená cena: 145 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2015  22:10:00
Číslo položky: 7324
Poslední dražitel: 8722

Feďkovič Nikolaj (* 1945)

Salome II
olej na plátně, 117 x 83 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, datováno 1974, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 110 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 7310
Poslední dražitel: 8481

Werner Adolf (1862 - 1916)

olej na kartonu, 42 x 34, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2015  21:55:00
Číslo položky: 7353
Poslední dražitel: 8698

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

Navečer na Jahodově
tempera na papíře, 35, 5 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1954
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7316
Poslední dražitel: 8600

Krajina před bouří
olej na kartonu, 51 x 61 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 33 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2015  21:45:00
Číslo položky: 7314
Poslední dražitel: 8196

U Jihočeského statku
olej na kartonu, 25 x 34, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 50. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 21 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2015  21:25:00
Číslo položky: 7355
Poslední dražitel: 8709

tužka na papíře, 13 x 9 cm, rámováno, rám mírně poškozen, papír poškozen, nastavován, zažloutlé skvrny, signováno PD, datováno 1929 ?, přiložen původní nákupní doklad z roku 1949
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2015  21:15:00
Číslo položky: 7351
Poslední dražitel: 8638

V průjezdu
tuš, akvarel na papíře, 18, 5 x 11, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno nečitelně 1956 ?
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2015  21:10:00