Číslo položky: 7581
Poslední dražitel: 8204

Stojící dívčí akt
olej plátno na překližce, 70 x 45, 5 cm, nerámováno, malba poškozena, v pravé dolní části dvě dírky, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2015  21:40:00
Číslo položky: 7587
Poslední dražitel: 7966

Zima na venkově
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 56 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2015  21:35:00
Číslo položky: 7612
Poslední dražitel: 8915

Venkovský motiv (Kameničky)
olej na kartonu, 33 x 26 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1919, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2015  21:30:00
Číslo položky: 7617
Poslední dražitel: 8343

Kolesnikov Sergej Michaijlovic (1889 - 1952)

Práce na poli
olej na kartonu, 33 x 63 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 27 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7589
Poslední dražitel: 8899

Podvečerní krajina
olej na kartonu, 24, 5 x 34 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 11 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2015  21:25:00
Číslo položky: 7614
Poslední dražitel: 8841

Nečitelně signováno

Cválající kůň
jednobarevná litografie, 82 x 39 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, papír zvlněn, místy zašpiněn, zažloutlé skvrny, nečitelně signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7558
Poslední dražitel: 8471

Slovenský jelen s laněmi
olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zezadu původní záruční list s podpisem autora, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2015  21:10:00
Číslo položky: 7573
Poslední dražitel: 8312

Nesignováno

Motiv z Křivoklátska
olej na kartonu, 35 x 45 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, na zadní straně potvrzení o pravosti díla Aloise Kalvody, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 11 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7600
Poslední dražitel: 8332

Nesignováno

olej plátno na kartonu, 45 x 35 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, malba zašpiněna, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7608
Poslední dražitel: 8337

Reiner Hermann (1914 - ?)

Zátiší s třešněmi
olej na dřevě, 22 x 26cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč