9 300 000 Kč

Číslo položky: 7477
Poslední dražitel: 8196

Michalčík Antonín (1914 - 1998)

Zahrada snů
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 15 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.6.2015  21:10:00
Číslo položky: 7493
Poslední dražitel: 8638

Boehm Eduard (1830 - 1890)

Romantická krajina s jezerem
olej na plátně, 77 x 100 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, zepředu kovový štítek E. Boehm, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 22 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.6.2015  21:05:00
Číslo položky: 7480
Poslední dražitel: 8254

Holý Miloslav (1897 - 1974)

Cesta v zimě
olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, krakeláž, signováno PD, datováno 1947, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.6.2015  21:00:00
Číslo položky: 7471
Poslední dražitel: 8247

Hromnickij Pavel (1889 - 1977)

kombinovaná technika na plátně, 90 x 65 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, neodborně napnuto na vypínacím rámu, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.6.2015  20:50:00
Číslo položky: 7469
Poslední dražitel: 8246

Nesignováno

Alpská romantická krajina
olej na plátně, 48 x 63 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.6.2015  20:20:00
Číslo položky: 7462
Poslední dražitel: 8241

Nesignováno

Dívčí akty s faunem
olej na plátně, 73 x 103 cm, rámováno, rám, plátno a malba poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 13 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.6.2015  20:05:00
Číslo položky: 7459
Poslední dražitel: 8239

Studie ženského aktu
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 90 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2015  22:40:00
Číslo položky: 7450
Poslední dražitel: 8715

Kuba Ludvík (1863 - 1956)

U mlátičky v poledne
olej na plátně, 57 x 74 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 63 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2015  22:15:00
Číslo položky: 7461
Poslední dražitel: 8244

Bedřich Havránek - okruh autora

Tyrolská krajina
olej na kartonu, 25, 5 x 36, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2015  22:00:00
Číslo položky: 7460
Poslední dražitel: 8244

Obrovský Jakub (1882 - 1949)

Rodina
kombinovaná technika na papíře, 56 x 76 cm, rámováno, rám, malba a papír mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, datováno 1906
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 27 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2015  21:55:00