Číslo položky: 7536
Poslední dražitel: 8881

kvaš na papíře, 32 x 45 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2015  22:20:00
Číslo položky: 7538
Poslední dražitel: 8174

Chittussi Antonín - okruh autora

olej plátno na kartonu, 17 x 18, 5 cm, nerámováno, malba a plátno poškozeny, v pravé horní části přeložky, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2015  22:15:00
Číslo položky: 7500
Poslední dražitel: 8676

kombinovaná technika na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, datováno 1928
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 14 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2015  22:10:00
Číslo položky: 7540
Poslední dražitel: 8887

Nesignováno

Cimon a Pero: "Roman Charity"
olej na plátně, 103 x 138 cm, nerámováno, malba poškozena, rentoaláž, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2015  21:55:00
Číslo položky: 7539
Poslední dražitel: 8170

olej na kartonu, 25 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2015  21:50:00
Číslo položky: 7533
Poslední dražitel: 8878

Svoboda J.

Na pláži
olej na papíře, 22 x 36 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2015  21:35:00
Číslo položky: 7535
Poslední dražitel: 8802

Černovická Luisa (1903 - 2008)

Z českých luhů
olej na plátně, 75 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2015  21:30:00
Číslo položky: 7504
Poslední dražitel: 8652

Korecki Wiktor (1890 - 1980)

Potok v zimě
olej na plátně, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2015  21:20:00
Číslo položky: 7534
Poslední dražitel: 8879

Simon T.

Plachetnice
olej na plátně, 56, 5 x 68, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2015  21:15:00
Číslo položky: 7492
Poslední dražitel: 8263

Boehm Eduard (1830 - 1890)

Romantická krajina s řekou
olej na plátně, 77 x 100 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, zepředu kovový štítek E. Boehm, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 22 500 Kč
Dosažená cena: 28 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2015  21:05:00