Číslo položky: 7394
Poslední dražitel: 8621

Svoboda Josef (1901 - ?)

Moře
olej na plátně, 44 x 62 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2015  20:10:00
Číslo položky: 7377
Poslední dražitel: 8609

Flüggen Hans (1875 - 1942)

Horský motiv
olej na kartonu, 26, 5 x 38 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2015  20:00:00
Číslo položky: 7315
Poslední dražitel: 6908

Jarní nálada
olej na překližce, 60 x 82 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1943, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 89 200 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2015  22:50:00
Číslo položky: 7339
Poslední dražitel: 8536

Lovecký motiv
olej na sololitu, 52, 5 x 73 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1943, přímý dar od autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 91 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2015  22:45:00
Číslo položky: 7367
Poslední dražitel: 7080

Monogram J. M.

olej na plátně, 43 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem J. M. LD, datováno 1869
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 69 250 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2015  22:30:00
Číslo položky: 7327
Poslední dražitel: 8574

Multrus Josef (1898 - 1957)

Pražský motiv
olej na plátně, 73 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2015  22:15:00
Číslo položky: 7361
Poslední dražitel: 8653

Léto
olej na plátně, 80 x 100 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1938, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 500 Kč
Dosažená cena: 89 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2015  22:00:00
Číslo položky: 7345
Poslední dražitel: 6513

Vyvolávací cena: 39 500 Kč
Dosažená cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2015  21:55:00
Číslo položky: 7363
Poslední dražitel: 8546

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

Blatouchy
olej na plátně, 39 x 47 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 33 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2015  21:50:00
Číslo položky: 7365
Poslední dražitel: 8555

Venkovský statek
olej na kartonu, 74 x 81 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1915, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 41 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2015  21:45:00