Číslo položky: 6858
Poslední dražitel: 7904

Stařec s dýmkou
akvarel na papíře, 42 x 28 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.6.2015  21:45:00
Číslo položky: 7486
Poslední dražitel: 8258

olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.6.2015  21:25:00
Číslo položky: 7474
Poslední dražitel: 8607

Nečitelně signováno

Kaštany
pastel na kartonu, 59 x 85 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1924
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 83 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.6.2015  21:20:00
Číslo položky: 7476
Poslední dražitel: 8263

Váchal Josef (1884 - 1969)

Madona
kolorovaný dřevoryt na papíře, výřez pasparty 22 x 21, 5 cm , rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1912, kolorováno 195, z umělecké pozůstalosti autora
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.6.2015  21:15:00
Číslo položky: 7477
Poslední dražitel: 8196

Michalčík Antonín (1914 - 1998)

Zahrada snů
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 15 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.6.2015  21:10:00
Číslo položky: 7493
Poslední dražitel: 8638

Boehm Eduard (1830 - 1890)

Romantická krajina s jezerem
olej na plátně, 77 x 100 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, zepředu kovový štítek E. Boehm, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 22 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.6.2015  21:05:00
Číslo položky: 7480
Poslední dražitel: 8254

Holý Miloslav (1897 - 1974)

Cesta v zimě
olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, krakeláž, signováno PD, datováno 1947, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.6.2015  21:00:00
Číslo položky: 7471
Poslední dražitel: 8247

Hromnickij Pavel (1889 - 1977)

kombinovaná technika na plátně, 90 x 65 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, neodborně napnuto na vypínacím rámu, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.6.2015  20:50:00
Číslo položky: 7473
Poslední dražitel: 8249

Kočičina - Kokořínské údolí
olej na plátně, 90 x 110 cm, rámováno, rám poškozen, malba silně poškozena, plátno poškozeno, signováno LD, datováno 1920
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7469
Poslední dražitel: 8246

Nesignováno

Alpská romantická krajina
olej na plátně, 48 x 63 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.6.2015  20:20:00