Portrét dívky v kroji olej plátno na kartonu, výřez pasparty 17 x 14 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, nesignováno, 1. pol. 20. století
Studie ženského aktu olej na plátně, 135, 5 x 71, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1910, na zadní straně plátna vlastnoruční potvrzení o pravosti díla od O. Blažíčka z roku 1942, ověřovací cer...
U mlátičky v poledne olej na plátně, 57 x 74 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Žně olej na plátně, 50, 5 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Potok v zimě olej na překližce, 50 x 66 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen