Číslo položky: 7362
Poslední dražitel: 8734

Chalupy na Vožicku
olej na lepence, 33 x 46 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 15 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2015  21:30:00
Číslo položky: 7364
Poslední dražitel: 8627

Voják Švejk
tuš, běloba na papíře, ilustrační kresba, 12, 5 x 16 cm, nerámováno, volně loženo, mírně poškozeno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7366
Poslední dražitel: 8465

Koledníci
barevná litografie, 30 x 18, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2015  21:25:00
Číslo položky: 7369
Poslední dražitel: 7873

Balon
barevná litografie, 35, 5 x 24 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1984, 41/200
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 9 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2015  21:20:00
Číslo položky: 7368
Poslední dražitel: 8547

Belsky Bogdanov, N. P. (1868 - 1945)

Holčičky
olej plátno na kartonu, 13, 8 x 8,3 cm, nerámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1899
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 56 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2015  21:10:00
Číslo položky: 7347
Poslední dražitel: 8588

Popelka Vojtěch Hynek (1888 - 1971)

Králíci
olej na plátně, 51 x 70 cm, rámováno, rám, malba a plátno poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2015  21:00:00
Číslo položky: 7357
Poslední dražitel: 8595

Liesler Josef (1912 - 2005)

Znamení zvěrokruhu (Vodnář, Ryby, Beran)
kombinovaná technika na papíře, 3 x 12 x 32 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1960
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2015  20:55:00
Číslo položky: 7360
Poslední dražitel: 8598

Liesler Josef (1912 - 2005)

Znamení zvěrokruhu (Býk, Blíženec, Rak)
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2015  20:50:00
Číslo položky: 7359
Poslední dražitel: 8596

Liesler Josef (1912 - 2005)

Znamení zvěrokruhu (Štír, Střelec, Kozoroh)
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2015  20:45:00
Číslo položky: 7358
Poslední dražitel: 8596

Liesler Josef (1912 - 2005)

Znamení zvěrokruhu (Lev, Panna, Váhy)
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2015  20:40:00