Číslo položky: 7323
Poslední dražitel: 8396

Nagy Ernö (1881 - 1951)

Trhovkyně
olej na dřevě, 33 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.5.2015  20:15:00
Číslo položky: 6509
Poslední dražitel: 8079

Pohled na Družec
olej na plátně, 61 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1972
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.5.2015  20:05:00
Číslo položky: 6469
Poslední dražitel: 6358

Sedící dívka
akvarel, kvaš na papíře, 38 x 53 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1971 ?
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7270
Poslední dražitel: 7012

Šafařík Jan (1886 - 1915)

Monte Carlo
olej na kartonu, 41 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LD, okolo roku 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 85 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.5.2015  22:55:00
Číslo položky: 7302
Poslední dražitel: 7920

olej na plátně, 29, 5 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1954, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 55 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.5.2015  22:25:00
Číslo položky: 7294
Poslední dražitel: 8608

Žluté paraplíčko
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 122 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 18.5.2015  22:15:00
Číslo položky: 7273
Poslední dražitel: 8593

Na podzim u rybníka/Krajina od Ledče nad Sázavou
olej na kartonu, 50, 5 x 65 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno čistit, signováno LD, datováno 1934, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.5.2015  22:10:00
Číslo položky: 7278
Poslední dražitel: 8597

Špillar Karel (1871 - 1939)

Námluvy
olej na plátně, 37 x 45 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LH, 20. léta. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 48 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 7279
Poslední dražitel: 8597

Motiv z Kameniček
olej na plátně, 78 x 115 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno nečitelně, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 7269
Poslední dražitel: 8590

Břízy
olej na kartonu, 52, 5 x 73 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 49 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.5.2015  22:05:00