Transfer krajiny akryl plátno na překližce, 22 x 27 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1990, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Zima olej na plátně, 160 x 130 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno LD, datováno 1917, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Starý přístav v Dubrovníku večer olej na kartonu, 50 x 66, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1910, zezadu přípis tužkou, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen