Číslo položky: 7563
Poslední dražitel: 8305

Monogram J. U.

olej na plátně, 65 x 45 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1916
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 46 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2015  22:05:00
Číslo položky: 7561
Poslední dražitel: 8910

Zajíček
olej na kartonu, 33 x 43 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2015  22:00:00
Číslo položky: 7564
Poslední dražitel: 8867

olej na plátně, 55 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, malba mírně vydřená, plátno poškozeno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 61 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 7607
Poslední dražitel: 8930

Reinhart Lea (1877 - 1970)

Zámecký interiér
olej na překližce, 61 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1926
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2015  21:55:00
Číslo položky: 7616
Poslední dražitel: 8249

Letní stromy
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 7559
Poslední dražitel: 8303

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

Podvečerní krajina
olej na plátně, 150 x 190 cm, nerámováno, malba poškozena, rentoaláž, signováno PD, datováno 1915, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 120 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2015  21:50:00
Číslo položky: 7580
Poslední dražitel: 8807

Letní den
olej na plátně, 70 x 90 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1935, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 63 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 7579
Poslední dražitel: 8911

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

olej na plátně, 73 x 58 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 26 500 Kč
Dosažená cena: 39 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2015  21:45:00
Číslo položky: 7611
Poslední dražitel: 8339

Monogram J. U.

Muž v kožichu
tužka, akvarel, 70, 5 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7578
Poslední dražitel: 6518

Monogram J. U.

olej na dřevě, 52 x 25 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno monogramem LD, datováno 1912
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 54 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2015  21:40:00