Stojící dívčí akt olej plátno na překližce, 70 x 45, 5 cm, nerámováno, malba poškozena, v pravé dolní části dvě dírky, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Zima na venkově olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Venkovský motiv (Kameničky) olej na kartonu, 33 x 26 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1919, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Podvečerní krajina olej na kartonu, 24, 5 x 34 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Slovenský jelen s laněmi olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zezadu původní záruční list s podpisem autora, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Motiv z Křivoklátska olej na kartonu, 35 x 45 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, na zadní straně potvrzení o pravosti díla Aloise Kalvody, 1. pol. 20. století