9 300 000 Kč

Číslo položky: 10374
Poslední dražitel: 8994

Dědina Jan (1870 - 1955)

Matka s dítětem
olej na překližce, 60 x 39, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2017  21:00:00
Číslo položky: 10362
Poslední dražitel: 11084

olej na plátně, 60, 5 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, dosignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2017  20:55:00
Číslo položky: 10357
Poslední dražitel: 10988

Moravec Alois (1899 - 1987)

Motiv U Štěkně
olej na plátně, 52 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1945
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2017  20:50:00
Číslo položky: 10358
Poslední dražitel: 11165

Hosperger Emanuel (1891 - 1984)

olej na plátně, 45 x 130, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2017  20:45:00
Číslo položky: 10373
Poslední dražitel: 10452

olej na sololitu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 20 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10351
Poslední dražitel: 11077

Brázda Oskar (1888 - 1977)

Kompozice
olej na kartonu, 34, 5 x 40, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2017  20:25:00
Číslo položky: 10349
Poslední dražitel: 11001

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

Kostelík
olej na plátně, 50 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 29 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2017  23:10:00
Číslo položky: 10347
Poslední dražitel: 10726

Vašíček Vladimír (1919 - 2003)

Povětří I.
olej na plátně, 73 x 60 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1964, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2017  22:10:00
Číslo položky: 10361
Poslední dražitel: 10900

Nesignováno (Jan Saudek)

David
olej na plátně, 45 x 35 cm, nerámováno, malba a plátno mírně poškozeny, zlaceno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2017  22:00:00
Číslo položky: 10368
Poslední dražitel: 10067

Valter Karel (1909 - 2006)

Od Val
olej na plátně, 35 x 40 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1980, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2017  21:55:00