Připravujeme únorovou aukci 2018.

Číslo položky: 10481
Poslední dražitel: 8910

Šedivý Josef, Jan (1887 - 1956)

Chrám sv. Jakuba v Kutné Hoře
olej na plátně, 70 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 10 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2017  21:00:00
Číslo položky: 10421
Poslední dražitel: 11143

Nečitelně signováno

Horská krajina
olej na plátně, 74 x 100 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1909
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2017  20:50:00
Číslo položky: 10423
Poslední dražitel: 11265

Mandel Jura (1886 - 1971)

olej na plátně, 49 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1929
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10422
Poslední dražitel: 10376

Katedrála Reims
olej na plátně, 92 x 73, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1925
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 31 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2017  20:45:00
Číslo položky: 10359
Poslední dražitel: 11112

Mánes Antonín (1784-1843)

U mlýna
akvarel na papíře, 19 x 27, 5 cm, nerámováno, volně loženo, pasparta, signováno PD, 1. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10475
Poslední dražitel: 11489

Hrad Lipnice
olej na kartonu, 26, 5 x 35 cm, přerámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2017  20:30:00
Číslo položky: 10476
Poslední dražitel: 11169

Körber Adolf (1887 - 1967)

Skalní obydlí pod Kokořínem
olej na plátně, 50 x 60, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přilozen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10474
Poslední dražitel: 11168

Kunc Jaromír (1900 - 1971)

olej na plátně, 70 x 95 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2017  20:25:00
Číslo položky: 10472
Poslední dražitel: 10662

Bakla Emanuel (1878 - 1943)

Bratislavský hrad
olej na plátně, 49, 5 x 68 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2017  20:15:00
Číslo položky: 10470
Poslední dražitel: 11165

Holan Karel (1893 - 1953)

Podzim na venkově
olej na kartonu, 26, 5 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2017  20:10:00

do únorové aukce 2018