Připravujeme únorovou aukci 2018.

Číslo položky: 10538
Poslední dražitel: 11214

Nečitelně signováno

Klaun
olej na plátně, 79, 5 x 60 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  20:30:00
Číslo položky: 10536
Poslední dražitel: 11212

Feikl Stanislav (1883 - 1933)

Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  20:20:00
Číslo položky: 10484
Poslední dražitel: 11178

Pivoňky
kvaš na papíře, 69 x 94 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 48 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  22:40:00
Číslo položky: 10528
Poslední dražitel: 11206

olej na kartonu, 48 x 64 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  22:15:00
Číslo položky: 10502
Poslední dražitel: 11189

Ze staré Prahy
olej na plátně, 61 x 77 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  22:05:00
Číslo položky: 10509
Poslední dražitel: 11497

Nesignováno (Burian Zdeněk?)

Země kožešin
kvaš na papíře, 25, 3 x 41, 2 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, podpis pravděpodobně neodborně uříznut, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  22:00:00
Číslo položky: 10500
Poslední dražitel: 11188

Langer Karel (1878 - 1947)

olej na kartonu, 51 x 65 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  21:55:00
Číslo položky: 10524
Poslední dražitel: 9736

Podvečerní procházka
olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1938, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10527
Poslední dražitel: 11649

Podzimní mlhy na Podlesí
olej na kartonu, 21 x 31 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1953, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 36 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  21:35:00
Číslo položky: 10483
Poslední dražitel: 11272

Jarní večer
olej na kartonu, 21 x 29 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 55 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  21:30:00

do únorové aukce 2018