9 300 000 Kč

Číslo položky: 10391
Poslední dražitel: 10750

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Jákob a Támar
slepotisk, 34 x 34 cm, rámováno, zaskleno, signováno PD O. Zoubek, 93/100, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2017  20:35:00
Číslo položky: 10403
Poslední dražitel: 11257

Valter Karel (1909 - 2006)

kombinovaná technika na papíře, 16, 5 x 22 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno UD, datováno nečitelně
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2017  20:30:00
Číslo položky: 10417
Poslední dražitel: 11122

Schulz

Přístav
olej na plátně, 78 x 51, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10394
Poslední dražitel: 11529

Nečitelně signováno

Pošťák
olej na kartonu, 29, 5 x 18, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2017  20:20:00
Číslo položky: 10387
Poslední dražitel: 11428

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Konvolut 3 reliéfních tisků
konvolut 3 reliéfních tisků, 30 x 21 cm, nerámováno, volně loženo, mírně poškozeno, 2 tisky zdobeny bronzovým prachem, signováno tužkou O. Zoubek
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2017  20:15:00
Číslo položky: 10416
Poslední dražitel: 9654

olej na plátně, 80 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2017  20:00:00
Číslo položky: 10370
Poslední dražitel: 9621

Jeřáby z pod Kozákova
olej na plátně, 58 x 68 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 82 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2017  22:25:00
Číslo položky: 10372
Poslední dražitel: 10069

Vašíček Vladimír (1919 - 2003)

Rozptýlená naděje
olej na plátně, 70 x 65 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1989, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 26 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2017  22:20:00
Číslo položky: 10380
Poslední dražitel: 11097

Kunc Jaromír (1900 - 1971)

Tání na potoce
olej na kartonu, 70 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1950
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2017  22:15:00
Číslo položky: 10376
Poslední dražitel: 11094

Zámecká zahrada v Heřmanově Městci
olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2017  21:50:00