Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 10752
Poslední dražitel: 11470

Monogram A. P.

Dívka s kyticí
akvarel, tuš na papíře, VP 43, 5 x 28 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, prohlídka a převzetí obrazu je možné pouze na pobočce v Brně
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 11 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  21:45:00
Číslo položky: 10732
Poslední dražitel: 9892

Les u Horní Bečvy
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1961, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  21:40:00
Číslo položky: 10344
Poslední dražitel: 11528

Na poušti
olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  21:35:00
Číslo položky: 10722
Poslední dražitel: 11353

Holan Karel (1893 - 1953)

Pohled na Prahu
olej na plátně, 59, 5 x 80 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1944, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 10738
Poslední dražitel: 11826

Hložník Vincent (1919 - 1997)

Muzikanti
kvaš na papíře, 60 x 87 cm, nerámováno, papír silně poškozen, po stranách potrhán, natržení zasahují do kompozice, signováno PD, datováno 1941
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 64 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 10718
Poslední dražitel: 11800

Vážka
olej plátno na kartonu, 35 x 26 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1952, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  21:30:00
Číslo položky: 10726
Poslední dražitel: 11477

U vody
olej na plátně, 100 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1938, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 500 Kč
Dosažená cena: 140 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 10753
Poslední dražitel: 11375

Nečitelně signováno (A. Justitz?)

Dívčí portrét
tužka na dřevě, 40 x 32, 5 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno HP, datováno 1924, prohlídka a převzetí obrazu je možné pouze na pobočce v Brně
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10519
Poslední dražitel: 10641

Čapek Josef (1887 - 1945)

Hudební zátiší
kombinovaná technika na kartonu, koláž, 33, 5 x 26 cm, nerámováno, signováno tužkou PD, na zadní straně štítek "Ze sbírky Mojmíra Helceleta", datováno 1919
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 209 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  21:25:00
Číslo položky: 10520
Poslední dražitel: 10890

Čapek Josef (1887 - 1945)

Návrh interiéru
kombinovaná technika na papíře, 20 x 16 cm, rámováno, zaskleno, papír mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  21:20:00