Předaukční výstava bude probíhat
od 30. 4. 2018
pondělí - pátek
10:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00 hod.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 10636
Poslední dražitel: 10937

Jaggersova kořisť
olej na plátně, 47 x 37 cm, nerámováno, malba poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  21:20:00
Číslo položky: 10638
Poslední dražitel: 10938

Letec Jaggers detektivem
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 10734
Poslední dražitel: 11361

Schwaiger Hanuš (1854 - 1912)

Rybí trh
olej na dřevě, 54, 5 x 65 cm, rámováno, malba místy poškozena, krakeláž, signováno PD, datováno 1889, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 70 000 Kč
Dosažená cena: 70 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 10719
Poslední dražitel: 9250

Holý Miloslav (1897 - 1974)

olej na plátně, 50 x 64 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1935, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  21:15:00
Číslo položky: 10754
Poslední dražitel: 11718

Nečitelně signováno (F. Jiroudek)

olej na kartonu, 63 x 51 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století, prohlídka a převzetí obrazu je možné pouze na pobočce v Brně
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10713
Poslední dražitel: 11769

Monogram B. K.

Dívčí akt s amorky a holubicemi
kvaš na slonové kosti, 11 x 15 cm, slonovinová deska na dvou místech naprasknuta a neodborně restaurována, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  21:10:00
Číslo položky: 10739
Poslední dražitel: 11522

John Jiří (1923 - 1986)

Motýl
lept, 27 x 35 cm, nerámováno, volně loženo, signováno PD, 19/35, datováno 1969
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10637
Poslední dražitel: 9008

Adler Edmund (1876 - 1965)

Hrající si děti
olej na plátně, 54, 5 x 67, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 72 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  21:05:00
Číslo položky: 10711
Poslední dražitel: 11344

Houby
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1931, prohlídka a převzetí obrazu je možné pouze na pobočce v Brně
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10744
Poslední dražitel: 9901

Nečitelně signováno

olej na plátně, 75 x 55 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, rentoilováno, signováno PD, prohlídka a převzetí obrazu je možné pouze na pobočce v Brně
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

do květnové aukce 2018