9 300 000 Kč

Číslo položky: 10701
Poslední dražitel: 9869

olej na kartonu, 29, 5 x 37 cm, rámováno, zaskleno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2017  21:40:00
Číslo položky: 10703
Poslední dražitel: 11339

Multrus Josef (1898 - 1957)

Čtenářka
olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10685
Poslední dražitel: 10890

Nečitelně signováno

Řeka oka
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 58 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2017  21:25:00
Číslo položky: 10694
Poslední dražitel: 11333

olej na plátně, 47 x 53 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2017  21:10:00
Číslo položky: 10683
Poslední dražitel: 11720

Nesignováno

Jezero u Domlja
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2017  21:05:00
Číslo položky: 10644
Poslední dražitel: 11545

Monogram (Mikoláš Aleš)

Divadlo s loutkami
tuš na papíře, 38 x 50 cm, rámováno, zaskleno, rám a papír mírně poškozeny, signováno monogramem PD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2017  21:00:00
Číslo položky: 10684
Poslední dražitel: 11722

Nečitelně signováno

Večerní krajina
olej plátno na kartonu, 22 x 16 cm, rámováno, rám poškozen, přípis na zadní straně Baturin, dílo pochází z pozůstalosti Antonína Hraběte (výrobce obrazových rámů v Moskvě), 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2017  20:50:00
Číslo položky: 10668
Poslední dražitel: 11311

Chalupa
olej na kartonu, 42 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2017  20:45:00
Číslo položky: 10686
Poslední dražitel: 11723

Vassily N. Baksheev (1878 - 1971)

Jaro
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2017  20:40:00
Číslo položky: 10669
Poslední dražitel: 11312

Kozák Václav (1889 - 1969)

Na Karlově mostě
olej na plátně, 49 x 59 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2017  20:30:00