Probíhá příjem předmětů do dubnové aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do jarní aukce 2019.

Číslo položky: 10699
Poslední dražitel: 10917

Jeřabiny
olej na kartonu, 15, 5 x 20 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1960, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 44 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2017  21:55:00
Číslo položky: 10702
Poslední dražitel: 10954

Českomoravská Vysočina
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, zaskleno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1.pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 10645
Poslední dražitel: 9822

Nesignováno (V. Brožík - okruh autora)

V zahradě
olej na plátně, 46 x 38 cm, rámováno, malba mírně poškozena, na zadní straně přiložen znalecký posudek z roku 1948, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2017  21:50:00
Číslo položky: 10704
Poslední dražitel: 9423

Pohled na horu Říp
olej na kartonu, 36, 5 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, datováno 1923, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2017  21:45:00
Číslo položky: 10701
Poslední dražitel: 9869

olej na kartonu, 29, 5 x 37 cm, rámováno, zaskleno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2017  21:40:00
Číslo položky: 10703
Poslední dražitel: 11339

Multrus Josef (1898 - 1957)

Čtenářka
olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10695
Poslední dražitel: 11333

Ulšmíd Václav F. (1903 - ?)

Letní nálada
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2017  21:30:00
Číslo položky: 10685
Poslední dražitel: 10890

Nečitelně signováno

Řeka oka
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 58 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2017  21:25:00
Číslo položky: 10694
Poslední dražitel: 11333

olej na plátně, 47 x 53 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2017  21:10:00
Číslo položky: 10683
Poslední dražitel: 11720

Nesignováno

Jezero u Domlja
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2017  21:05:00

do jarní aukce 2019.
Pobočka Plzeň:
27. - 29. 3. 2019 ZAVŘENO