Připravujeme únorovou aukci 2018.

Číslo položky: 10521
Poslední dražitel: 11284

Žně na Českomoravské Vysočině
olej na překližce, 28 x 36 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  21:30:00
Číslo položky: 10505
Poslední dražitel: 11429

Nečitelně signováno

Poslední host
olej plátno na kartonu, 45 x 35 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  21:25:00
Číslo položky: 10504
Poslední dražitel: 11274

Čermák František

Chorvatské pobřežní město
olej na plátně, 50 x 61 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10499
Poslední dražitel: 11269

Naske František Xaver (1884 - 1959)

Ruska
olej na plátně, 63 x 73 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  21:15:00
Číslo položky: 10501
Poslední dražitel: 9719

Jelínek František A. (1890 - 1977)

Dívka s ovocem
olej na kartonu, 27 x 20 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10498
Poslední dražitel: 11216

Sýkora Gustav (1889 - 1966)

Baletka
olej na plátně, 81 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 21 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  21:05:00
Číslo položky: 10506
Poslední dražitel: 11429

Zlatá ulička
olej na kartonu, 23, 5 x 15 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10508
Poslední dražitel: 11192

Světlá
olej na kartonu, 21 x 27 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  20:50:00
Číslo položky: 10491
Poslední dražitel: 11183

olej plátno na kartonu, 25 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  20:40:00
Číslo položky: 10503
Poslední dražitel: 11188

olej na kartonu, 28 x 35 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

do únorové aukce 2018