Připravujeme únorovou aukci 2018.

Číslo položky: 10644
Poslední dražitel: 11545

Monogram (Mikoláš Aleš)

Divadlo s loutkami
tuš na papíře, 38 x 50 cm, rámováno, zaskleno, rám a papír mírně poškozeny, signováno monogramem PD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2017  21:00:00
Číslo položky: 10684
Poslední dražitel: 11722

Nečitelně signováno

Večerní krajina
olej plátno na kartonu, 22 x 16 cm, rámováno, rám poškozen, přípis na zadní straně Baturin, dílo pochází z pozůstalosti Antonína Hraběte (výrobce obrazových rámů v Moskvě), 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2017  20:50:00
Číslo položky: 10668
Poslední dražitel: 11311

Chalupa
olej na kartonu, 42 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2017  20:45:00
Číslo položky: 10686
Poslední dražitel: 11723

Vassily N. Baksheev (1878 - 1971)

Jaro
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2017  20:40:00
Číslo položky: 10687
Poslední dražitel: 11724

Nečitelně signováno

Rodný dům
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2017  20:35:00
Číslo položky: 10669
Poslední dražitel: 11312

Kozák Václav (1889 - 1969)

Na Karlově mostě
olej na plátně, 49 x 59 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2017  20:30:00
Číslo položky: 10688
Poslední dražitel: 11725

Nesignováno

Lesy u Moskvy
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10707
Poslední dražitel: 11342

Weimann Paul (1867 - 1945)

olej na plátně, 63 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10653
Poslední dražitel: 10260

Bouda Cyril (1901 - 1984)

V interiéru
lept na papíře, 26 x 23, 5 cm, číslo 171, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2017  20:10:00
Číslo položky: 10662
Poslední dražitel: 10536

Krajina z Podyjí
olej na kartonu, 33 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD, datováno 1947, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 75 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  23:00:00

do únorové aukce 2018