Probíhá příprava červnové aukce.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do červnové aukce 2018.

Číslo položky: 10572
Poslední dražitel: 11238

Chaloupka Karel (1889 - 1969)

Pohled na město
olej na plátno, 76, 5 x 100, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  21:15:00
Číslo položky: 10563
Poslední dražitel: 11051

Apotheosys Rudolf II.
barevný lept, 82, 5 x 52 cm, 48/100, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1989
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  21:10:00
Číslo položky: 10561
Poslední dražitel: 11051

Alchymia
barevný lept, 82, 5 x 52 cm, 48/100, rámováno, zaskleno, signováno PD, datováno 1989
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  21:05:00
Číslo položky: 10560
Poslední dražitel: 11387

C. Monteverdi - Giro il nemico
barevný lept, 43 x 28, 5 cm, X/XXX, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1971
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  21:00:00
Číslo položky: 10559
Poslední dražitel: 10967

Incident č. 3
barevná litografie, 59, 5 x 43 cm, 7/80, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno matným sklem, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  20:55:00
Číslo položky: 10558
Poslední dražitel: 11049

Prst
barevná litografie, 50 x 39, 5 cm, 48/80, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno matným sklem, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  20:45:00
Číslo položky: 10554
Poslední dražitel: 9642

olej plátno na kartonu, 17 x 27 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  20:20:00
Číslo položky: 10570
Poslední dražitel: 11358

V plném létě
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1929, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 500 Kč
Dosažená cena: 141 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  22:35:00
Číslo položky: 10568
Poslední dražitel: 11484

Podzim na Hranicku
olej na překližce, 30 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1921, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  22:10:00
Číslo položky: 10539
Poslední dražitel: 9747

Vesnické chalupy
olej na plátně, 76 x 97 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1924
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  21:45:00

do červnové aukce 2018