Vánoční otevírací doba:
24. - 26. 12. 2018 - ZAVŘENO
31. 12. 2018 - 1. 1. 2019 - ZAVŘENO

9 300 000 Kč

Číslo položky: 10345
Poslední dražitel: 11495

Nečitelně signováno

Strom u vody
olej na kartonu, 47, 5 x 67 cm, rámováno, rám i malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  21:00:00
Číslo položky: 10708
Poslední dražitel: 11343

Hořická vyhlídka
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno s přípisem LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 42 800 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 10724
Poslední dražitel: 11354

Holan Karel (1893 - 1953)

olej na plátně, 81 x 100 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1941, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  20:55:00
Číslo položky: 10731
Poslední dražitel: 11358

Nečitelně signováno

Ležící dívčí akt
olej na plátně, 46 x 95 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10740
Poslední dražitel: 11216

Nesignováno

Pražské trhy
olej na kartonu, 53 x 39 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, prohlídka a převzetí obrazu je možné pouze na pobočce v Brně
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10723
Poslední dražitel: 11238

Mrkvičková - Hlobilová Marie (1903 - 1999)

Brambořík
olej na plátně, 49, 5 x 65 cm, rámováno, rám poškozen, malba poškozena, uprostřed kompozice plátno protrženo, signováno PD, datováno 1941
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  20:50:00
Číslo položky: 10742
Poslední dražitel: 11463

Oeconomo Aristides (1821 - 1887)

Portrét ženy
olej na plátně, 115 x 83 cm, nerámováno, malba poškozena, krakeláž, rentoilováno, signováno LD, datováno 1876, prohlídka a převzetí obrazu je možné pouze na pobočce v Brně
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10720
Poslední dražitel: 11434

Wiesner Richard (1900 - 1972)

Přístav
olej na plátně, 37, 5 x 46 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, datováno 1957
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  20:45:00
Číslo položky: 10721
Poslední dražitel: 11351

Wiesner Adolf (1871 - 1942)

Zámecká zahrada
pastel na papíře, 50, 5 x 64, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10714
Poslední dražitel: 11797

Liesler Josef (1912 - 2005)

Portréty důstojníků a mužů
konvolut 7 barevných kreseb, rozměry cca 42 x 28 cm/ks, nerámováno, volně loženo, datováno 1956
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  20:25:00