Připravujeme únorovou aukci 2018.

Číslo položky: 10593
Poslední dražitel: 11522

olej na kartonu, 42, 5 x 55, 5 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2017  20:20:00
Číslo položky: 10589
Poslední dražitel: 11249

Ziegelheim Franta (1885 - 1979)

Divočáci
olej na kartonu, 65 x 49 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, datováno 1928
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2017  20:15:00
Číslo položky: 10592
Poslední dražitel: 11252

Feikl Stanislav (1883 - 1933)

olej na kartonu, 24, 5 x 35 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10586
Poslední dražitel: 10813

Karas Karel (1892 - 1969)

olej na kartonu, 49, 5 x 69 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2017  20:05:00
Číslo položky: 10584
Poslední dražitel: 9207

Arnegger Alois (1879 - 1963)

Přímořská krajina
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 46 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  22:20:00
Číslo položky: 10577
Poslední dražitel: 11241

Nečitelně signováno

Moravské slavnosti
olej na plátně, 90 x 55 cm, rámováno, rám poškozen, malba poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  22:00:00
Číslo položky: 10574
Poslední dražitel: 11642

Lískovec

Ležící dívčí akt
olej na kartonu, 60 x 76 cm, rámováno, rám a malba mríně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  21:45:00
Číslo položky: 10578
Poslední dražitel: 11241

Naske František Xaver (1884 - 1959)

Mateřství
olej na plátně, 80 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  21:40:00
Číslo položky: 10573
Poslední dražitel: 11239

Krátký Stanislav (1914 - 2001)

Dívčí poloakt
olej na kartonu, 66 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  21:35:00
Číslo položky: 10576
Poslední dražitel: 10205

Vlach Oldřich (1886 - 1958)

Husopaska
olej plátno na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  21:30:00

do únorové aukce 2018