Probíhá příprava červnové aukce.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do červnové aukce 2018.

Číslo položky: 10547
Poslední dražitel: 9751

Jelínek František A. (1890 - 1977)

Dívčí poloakt
olej na plátně, 75 x 56 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  21:45:00
Číslo položky: 10569
Poslední dražitel: 11318

olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10550
Poslední dražitel: 9054

Myslivec
barevný lept, 25, 5 x 18 cm, 3/55, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  21:35:00
Číslo položky: 10526
Poslední dražitel: 9738

Na čekání - Diana
kombinovaná technika, 90 x 70 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1939, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 63 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  21:25:00
Číslo položky: 10551
Poslední dražitel: 11305

Horská krajina
olej na kartonu, 26 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1919
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10555
Poslední dražitel: 9756

olej na kartonu, 37, 5 x 46 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10552
Poslední dražitel: 11306

Krajina před bouří
olej na kartonu, 26 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1920
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  21:20:00
Číslo položky: 10553
Poslední dražitel: 9755

Dvorský Bohumír (1902 - 1976)

Ovocné zátiší
olej na plátně, 19 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  21:05:00
Číslo položky: 10537
Poslední dražitel: 11215

Hodr Karel (1910 - 2002)

Podzim v Českých Budějovicích
olej na kartonu, 46 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, signováno PD, datováno 1958
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  20:55:00
Číslo položky: 10525
Poslední dražitel: 11543

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

Z tábora Rudé armády
kvaš na papíře, 41 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, datováno 1945
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  20:50:00

do červnové aukce 2018