Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 10626
Poslední dražitel: 10528

Husáriková Jindra (* 1931)

Konvolut 5 ks barevných litografií
konvolut 5 ks barevných litografií, různých námětů a velikostí, všechny litografie signovány PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  21:40:00
Číslo položky: 10651
Poslední dražitel: 11294

Drbny
kombinovaná technika na papíře, 21, 5 x 20 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno PD, datováno 1915
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10661
Poslední dražitel: 11303

Nečitelně signováno

olej na kartonu, 46 x 64 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno PD
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  21:30:00
Číslo položky: 10639
Poslední dražitel: 10518

Stříbrný Vladimír (1905 - 1970)

Dívčí poloakt
olej na plátně, 40 x 30 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  21:25:00
Číslo položky: 10634
Poslední dražitel: 10086

Pohled na vesnici
olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  21:20:00
Číslo položky: 10666
Poslední dražitel: 9840

Letní nálada
olej na kartonu, 51 x 71 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. po. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10667
Poslední dražitel: 10542

olej na kartonu, 17 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškoueny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10624
Poslední dražitel: 10491

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)

Štramberská truba
barevná litografie, 50 x 41, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  21:15:00
Číslo položky: 10635
Poslední dražitel: 11281

Kaufmann Adolf (1848 - 1916)

Posezení v přírodě
olej na plátně, 45 x 58 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 9 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10603
Poslední dražitel: 11501

Lhota Albín (1847–1889)

Jaro
olej na plátně, 20 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  21:10:00