Připravujeme únorovou aukci 2018.

Číslo položky: 10610
Poslední dražitel: 11268

Nečitelně signováno

Vodopád
akvarel na papíře, 38 x 26 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  20:45:00
Číslo položky: 10657
Poslední dražitel: 11299

Mánes Kvido (1828 - 1880)

Sáňkování
kombinovaná technika na plátně, 26, 5 x 20, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1863
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 10602
Poslední dražitel: 11501

Lhota Albín (1847–1889)

Léto
olej na plátně, 20 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  20:40:00
Číslo položky: 10606
Poslední dražitel: 11504

Hodr Karel (1910 - 2002)

Podzim na Kampě
olej na kartonu, 23 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10660
Poslední dražitel: 11303

Nesignováno

Únos Sabinek
olej na plátně, 40 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, prohlídka a převzetí obrazu je možné pouze na pobočce v Brně
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  20:30:00
Číslo položky: 10658
Poslední dražitel: 11301

Ptáček Josef (1891 - ?)

Pohled na trosky
olej na kartonu, 52, 5 x 62 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  20:25:00
Číslo položky: 10601
Poslední dražitel: 11500

Lhota Albín (1847–1889)

Podzim
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  20:20:00
Číslo položky: 10656
Poslední dražitel: 11057

Na procházce
olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  20:15:00
Číslo položky: 10622
Poslední dražitel: 10448

Tvrdý byznys
barevná litografie, VP 71 x 53 cm, 36/100, rámováno, rám mríně poškozen, signováno tužkou PD, datováno 1996
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  20:10:00
Číslo položky: 10615
Poslední dražitel: 9800

Nesignováno

Studie stromu
akvarel na kartonu, VP 29, 5 x 22 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozen,
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  20:05:00

do únorové aukce 2018