Předaukční výstava bude probíhat
od 30. 4. 2018
pondělí - pátek
10:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00 hod.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 10603
Poslední dražitel: 11501

Lhota Albín (1847–1889)

Jaro
olej na plátně, 20 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  21:10:00
Číslo položky: 10607
Poslední dražitel: 11266

Nesignováno

Portrét muže
olej na plátně, 70 x 56 cm, nerámováno, malba poškozena, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10663
Poslední dražitel: 10916

Ecole de guevre
olej na překližce, 54,5 x 45,5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 8 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10665
Poslední dražitel: 11307

Urban Bohumil Stanislav (1903 - 1997)

Interiér kostela
olej na překližce, 85 x 73 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba silně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  21:05:00
Číslo položky: 10608
Poslední dražitel: 11312

Soukup František Ladislav (1888 - 1954)

Horská krajina
olej na kartonu, 35 x 29 cm, rámováno, pasparta, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  20:55:00
Číslo položky: 10650
Poslední dražitel: 11294

Monogram (Mikoláš Aleš)

Myslivec
tužka na papíře, 26, 5 x 15 cm, rámováno, rám poškozen, signováno monogramem PD, datováno 1902
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10652
Poslední dražitel: 9379

Světlá pod Javořicí
olej na kartonu, 41 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 28 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10621
Poslední dražitel: 11430

Největší
barevná litografie, 71 x 54, 5 cm, 25/100, rámováno, rám mírně poškozen, signováno tužkou PD, datováno 1992
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  20:45:00
Číslo položky: 10604
Poslední dražitel: 11503

Lhota Albín (1847–1889)

Zima
olej na plátně, 20 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 18 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10657
Poslední dražitel: 11299

Mánes Kvido (1828 - 1880)

Sáňkování
kombinovaná technika na plátně, 26, 5 x 20, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1863
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

do květnové aukce 2018