Vánoční otevírací doba:
24. - 26. 12. 2018 - ZAVŘENO
31. 12. 2018 - 1. 1. 2019 - ZAVŘENO

9 300 000 Kč

Číslo položky: 10627
Poslední dražitel: 9810

Bouda Cyril (1901 - 1984)

Sen o Praze
soubor 6 ks grafických listů - suchá jehla, různých rozměrů od VP 37 x 26 cm do VP 17 x 37 cm, volně loženo v původních deskách, rozměr pouzdra 59 x 40 cm, datováno 1994
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  21:30:00
Číslo položky: 10661
Poslední dražitel: 11303

Nečitelně signováno

olej na kartonu, 46 x 64 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno PD
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10639
Poslední dražitel: 10518

Stříbrný Vladimír (1905 - 1970)

Dívčí poloakt
olej na plátně, 40 x 30 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  21:25:00
Číslo položky: 10634
Poslední dražitel: 10086

Pohled na vesnici
olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  21:20:00
Číslo položky: 10666
Poslední dražitel: 9840

Letní nálada
olej na kartonu, 51 x 71 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. po. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10667
Poslední dražitel: 10542

olej na kartonu, 17 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškoueny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10624
Poslední dražitel: 10491

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)

Štramberská truba
barevná litografie, 50 x 41, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  21:15:00
Číslo položky: 10635
Poslední dražitel: 11281

Kaufmann Adolf (1848 - 1916)

Posezení v přírodě
olej na plátně, 45 x 58 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 9 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10603
Poslední dražitel: 11501

Lhota Albín (1847–1889)

Jaro
olej na plátně, 20 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  21:10:00
Číslo položky: 10607
Poslední dražitel: 11266

Nesignováno

Portrét muže
olej na plátně, 70 x 56 cm, nerámováno, malba poškozena, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč