9 300 000 Kč

Číslo položky: 10349
Poslední dražitel: 11001

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

Kostelík
olej na plátně, 50 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 29 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2017  23:10:00
Číslo položky: 10347
Poslední dražitel: 10726

Vašíček Vladimír (1919 - 2003)

Povětří I.
olej na plátně, 73 x 60 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1964, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2017  22:10:00
Číslo položky: 10361
Poslední dražitel: 10900

Nesignováno (Jan Saudek)

David
olej na plátně, 45 x 35 cm, nerámováno, malba a plátno mírně poškozeny, zlaceno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2017  22:00:00
Číslo položky: 10368
Poslední dražitel: 10067

Valter Karel (1909 - 2006)

Od Val
olej na plátně, 35 x 40 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1980, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2017  21:55:00
Číslo položky: 10366
Poslední dražitel: 9616

Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2017  21:50:00
Číslo položky: 10369
Poslední dražitel: 11521

Matal Bohumír (1922 - 1988)

kombinovaná technika, VP 41 x 30 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1968
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 300 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2017  21:45:00
Číslo položky: 10363
Poslední dražitel: 11164

Plachetnice
olej na plátně, 101 x 121 cm, nerámováno, malba poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 62 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2017  21:40:00
Číslo položky: 10348
Poslední dražitel: 10975

Terš August (1870 - 1928)

olej na plátně, 68 x 94 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2017  21:35:00
Číslo položky: 10360
Poslední dražitel: 11079

Zimní nálada v lese
olej na kartonu, 63 x 74 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno tužkou LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 11 800 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2017  21:30:00
Číslo položky: 10364
Poslední dražitel: 10361

Skramlík Jan (1860 - 1936)

olej na plátně, 45, 5 x 37, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2017  21:25:00