9 300 000 Kč

Číslo položky: 10528
Poslední dražitel: 11206

olej na kartonu, 48 x 64 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  22:15:00
Číslo položky: 10502
Poslední dražitel: 11189

Ze staré Prahy
olej na plátně, 61 x 77 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  22:05:00
Číslo položky: 10509
Poslední dražitel: 11497

Nesignováno (Burian Zdeněk?)

Země kožešin
kvaš na papíře, 25, 3 x 41, 2 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, podpis pravděpodobně neodborně uříznut, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  22:00:00
Číslo položky: 10500
Poslední dražitel: 11188

Langer Karel (1878 - 1947)

olej na kartonu, 51 x 65 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  21:55:00
Číslo položky: 10524
Poslední dražitel: 9736

Podvečerní procházka
olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1938, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10527
Poslední dražitel: 11649

Podzimní mlhy na Podlesí
olej na kartonu, 21 x 31 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1953, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 36 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  21:35:00
Číslo položky: 10483
Poslední dražitel: 11272

Jarní večer
olej na kartonu, 21 x 29 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 55 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  21:30:00
Číslo položky: 10521
Poslední dražitel: 11284

Žně na Českomoravské Vysočině
olej na překližce, 28 x 36 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10504
Poslední dražitel: 11274

Čermák František

Chorvatské pobřežní město
olej na plátně, 50 x 61 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  21:25:00
Číslo položky: 10499
Poslední dražitel: 11269

Naske František Xaver (1884 - 1959)

Ruska
olej na plátně, 63 x 73 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  21:15:00