Připravujeme únorovou aukci 2018.

Číslo položky: 10548
Poslední dražitel: 11382

Bím Tomáš (* 1946)

Žebřík
barevná litografie, 52, 5 x 34 cm, 65/100, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, datováno 1996
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  21:05:00
Číslo položky: 10560
Poslední dražitel: 11387

C. Monteverdi - Giro il nemico
barevný lept, 43 x 28, 5 cm, X/XXX, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1971
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  21:00:00
Číslo položky: 10549
Poslední dražitel: 11649

Bím Tomáš (* 1946)

Tenisový kurt
barevná litografie, 34 x 52, 5 cm, 79/100, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, nezaskleno, signováno UD, datováno 1997
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10559
Poslední dražitel: 10967

Incident č. 3
barevná litografie, 59, 5 x 43 cm, 7/80, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno matným sklem, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  20:55:00
Číslo položky: 10558
Poslední dražitel: 11049

Prst
barevná litografie, 50 x 39, 5 cm, 48/80, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno matným sklem, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  20:45:00
Číslo položky: 10554
Poslední dražitel: 9642

olej plátno na kartonu, 17 x 27 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  20:20:00
Číslo položky: 10556
Poslední dražitel: 11227

Hérink F. Hanuš (1889 - 1958)

Zima na venkově
olej na kartonu, 49, 5 x 65 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  20:15:00
Číslo položky: 10557
Poslední dražitel: 11227

olej na plátně, 25 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  20:10:00
Číslo položky: 10567
Poslední dražitel: 10877

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Děkuji
reliéfní tisk, 42 x 24, 5 cm, rámováno, zaskleno, zdobeno bronzovým prachem, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  20:05:00
Číslo položky: 10570
Poslední dražitel: 11358

V plném létě
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1929, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 500 Kč
Dosažená cena: 141 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  22:35:00

do únorové aukce 2018