Připravujeme únorovou aukci 2018.

Číslo položky: 10717
Poslední dražitel: 11348

Nečitelně signováno

Holandská dívka
olej na kartonu, 42 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  20:25:00
Číslo položky: 10716
Poslední dražitel: 10596

Sovánka Karol (1883 - 1961)

Srny
olej na plátně, 62 x 78 cm, rámováno, rám poškozen, malba poškozena, krakeláž, zažloutlý lak, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 57 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 10730
Poslední dražitel: 11358

Souček Karel (1885 - 1972)

Motiv z Orientu
olej na kartonu, 48 x 64 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  20:20:00
Číslo položky: 10743
Poslední dražitel: 11624

Váchal Josef (1884 - 1969)

Kolozpěv srdcí
barevný dřevoryt, 20 x 14, 5 cm, rám mírně poškozen, pasparta zasklena, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10709
Poslední dražitel: 11343

Kozák Václav (1889 - 1969)

Malostranské náměstí
olej na plátně, 70 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  20:15:00
Číslo položky: 10710
Poslední dražitel: 11344

Kozák Václav (1889 - 1969)

Pohled na Karlův most
olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10715
Poslední dražitel: 11797

Liesler Josef (1912 - 2005)

Konvolut 8 jednobarevných kreseb
konvolut 8 jednobarevných kreseb, různé náměty, rozměry cca 40 x 25 cm/ks, nerámováno, volně loženo, datováno 1956
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10728
Poslední dražitel: 11696

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

Letní nálada
kvaš na papíře, 37 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1952
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 32 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 10705
Poslední dražitel: 11722

Horská procházka
olej plátno na kartonu, 23, 5 x 33 cm, rámováno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2017  22:20:00
Číslo položky: 10700
Poslední dražitel: 10918

olej na kartonu, 16, 5 x 20, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2017  22:05:00

do únorové aukce 2018