Probíhá příprava červnové aukce.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do červnové aukce 2018.

Číslo položky: 10743
Poslední dražitel: 11624

Váchal Josef (1884 - 1969)

Kolozpěv srdcí
barevný dřevoryt, 20 x 14, 5 cm, rám mírně poškozen, pasparta zasklena, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  20:20:00
Číslo položky: 10709
Poslední dražitel: 11343

Kozák Václav (1889 - 1969)

Malostranské náměstí
olej na plátně, 70 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  20:15:00
Číslo položky: 10710
Poslední dražitel: 11344

Kozák Václav (1889 - 1969)

Pohled na Karlův most
olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10728
Poslední dražitel: 11696

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

Letní nálada
kvaš na papíře, 37 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1952
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 32 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 10705
Poslední dražitel: 11722

Horská procházka
olej plátno na kartonu, 23, 5 x 33 cm, rámováno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2017  22:20:00
Číslo položky: 10700
Poslední dražitel: 10918

olej na kartonu, 16, 5 x 20, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2017  22:05:00
Číslo položky: 10699
Poslední dražitel: 10917

Jeřabiny
olej na kartonu, 15, 5 x 20 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1960, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 44 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2017  21:55:00
Číslo položky: 10702
Poslední dražitel: 10954

Českomoravská Vysočina
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, zaskleno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1.pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 10645
Poslední dražitel: 9822

Nesignováno (V. Brožík - okruh autora)

V zahradě
olej na plátně, 46 x 38 cm, rámováno, malba mírně poškozena, na zadní straně přiložen znalecký posudek z roku 1948, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2017  21:50:00
Číslo položky: 10704
Poslední dražitel: 9423

Pohled na horu Říp
olej na kartonu, 36, 5 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, datováno 1923, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2017  21:45:00

do červnové aukce 2018