Dívčí poloakt olej na plátně, 75 x 56 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Na čekání - Diana kombinovaná technika, 90 x 70 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1939, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen