Připravujeme únorovou aukci 2018.

Číslo položky: 10568
Poslední dražitel: 11484

Podzim na Hranicku
olej na překližce, 30 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1921, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  22:10:00
Číslo položky: 10539
Poslední dražitel: 9747

Vesnické chalupy
olej na plátně, 76 x 97 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1924
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  21:45:00
Číslo položky: 10547
Poslední dražitel: 9751

Jelínek František A. (1890 - 1977)

Dívčí poloakt
olej na plátně, 75 x 56 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 10569
Poslední dražitel: 11318

olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10550
Poslední dražitel: 9054

Myslivec
barevný lept, 25, 5 x 18 cm, 3/55, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  21:35:00
Číslo položky: 10526
Poslední dražitel: 9738

Na čekání - Diana
kombinovaná technika, 90 x 70 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1939, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 63 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  21:25:00
Číslo položky: 10551
Poslední dražitel: 11305

Horská krajina
olej na kartonu, 26 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1919
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10555
Poslední dražitel: 9756

olej na kartonu, 37, 5 x 46 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10552
Poslední dražitel: 11306

Krajina před bouří
olej na kartonu, 26 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1920
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  21:20:00
Číslo položky: 10590
Poslední dražitel: 11249

Jaroš Bohumil (1856 - 1924)

kvaš na papíře, 60 x 43 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  21:10:00

do únorové aukce 2018