Předjaří olej na kartonu, 24, 5 x 28, 5 cm, nepůvodně rámováno, silně zažloutlý lak, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Zima na venkově olej na kartonu, 24 x 28, 5 cm, nepůvodně rámováno, silně zažloutlý lak, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Cirkus olej na plátně, 119 x 88 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, prohlídka a převzetí obrazu je možné pouze na pobočce v Brně