9 300 000 Kč

PŘÍJEM PŘEDMĚTŮ DO AUKCE KVĚTEN 2020 POKRAČUJE.

telefonicky s Vámi dohodneme schůzku u nás v galerii nebo u Vás doma.

Číslo položky: 10469
Poslední dražitel: 9696

Kreisinger Václav (1885-1956)

olej na plátně, 70 x 94 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2017  20:00:00
Číslo položky: 10398
Poslední dražitel: 11529

Zima
olej na kartonu, 36, 5 x 50, 5 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1923, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2017  22:45:00
Číslo položky: 10396
Poslední dražitel: 8184

Velčovský Josef (* 1945)

Obyvatelé moře
akryl plátno na překližce, 40 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1988 ?, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 23 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2017  22:30:00
Číslo položky: 10397
Poslední dražitel: 10775

Trampota Jan (1889 - 1942)

Žena v krajině
kombinovaná technika na papíře, 45, 5 x 60, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno s přípisem LD, datováno 1916
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 56 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 10383
Poslední dražitel: 9841

olej na plátně, 57 x 46 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 53 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2017  22:10:00
Číslo položky: 10379
Poslední dražitel: 10383

Nesignováno (Havránek Bedřich)

olej na dřevě, 26, 5 x 21 cm, rámováno, rám mírně poškozen, na přední straně kovový štítek Bedřich Havránek
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 42 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 10381
Poslední dražitel: 11098

Podzimní nálada u rybníka
olej na plátně, 70, 5 x 100, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2017  21:55:00
Číslo položky: 10392
Poslední dražitel: 9851

Bažanti
olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, dosignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 10400
Poslední dražitel: 10777

Kuba Ludvík (1863 - 1956)

Slepé rameno Malše
akvarel na papíře, 29 x 44cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2017  21:50:00
Číslo položky: 10419
Poslední dražitel: 11206

Slavíček Jan (1900 - 1970)

Praha
olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, přiložen znalecký posudek z roku 1977, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

do aukce Květen 2020.