9 300 000 Kč

Číslo položky: 10366
Poslední dražitel: 9616

Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2017  21:50:00
Číslo položky: 10369
Poslední dražitel: 11521

Matal Bohumír (1922 - 1988)

kombinovaná technika, VP 41 x 30 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1968
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 300 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2017  21:45:00
Číslo položky: 10363
Poslední dražitel: 11164

Plachetnice
olej na plátně, 101 x 121 cm, nerámováno, malba poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 62 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2017  21:40:00
Číslo položky: 10348
Poslední dražitel: 10975

Terš August (1870 - 1928)

olej na plátně, 68 x 94 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2017  21:35:00
Číslo položky: 10360
Poslední dražitel: 11079

Zimní nálada v lese
olej na kartonu, 63 x 74 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno tužkou LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 11 800 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2017  21:30:00
Číslo položky: 10364
Poslední dražitel: 10361

Skramlík Jan (1860 - 1936)

olej na plátně, 45, 5 x 37, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2017  21:25:00
Číslo položky: 10418
Poslední dražitel: 11499

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Dvě dlouhovlasé ženy
reliéf, cín, zlato, 35 x 35 cm, mírně poškozeno, signováno na zadní straně, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 54 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 10367
Poslední dražitel: 10431

Koledníci
barevná litografie, VP 25 x 16 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, papír mírně poškozen, přeložky, signováno PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2017  21:20:00