Předaukční výstava bude probíhat
od 30. 4. 2018
pondělí - pátek
10:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00 hod.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 10401
Poslední dražitel: 9643

Skála Vít (1883 - 1967)

Parné odpoledne
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, na zadní straně záruční list autora, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2017  21:45:00
Číslo položky: 10388
Poslední dražitel: 11423

Rychlovský Antonín (1910 - 1994)

Od Švermova mostu
olej na sololitu, 90, 5 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 20 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2017  21:40:00
Číslo položky: 10413
Poslední dražitel: 11555

Benka Martin - okruh autora

Venkovský dvorek
olej na kartonu, 20 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, karton neodborně zastřihnut v místě signatury, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 61 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 10399
Poslední dražitel: 9641

olej na plátně, 70 x 100 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1935, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2017  21:20:00
Číslo položky: 10405
Poslední dražitel: 11235

Monogram J. U.

Hlava dívky
olej na kartonu, 20 x 28 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem J. U. LH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2017  21:05:00
Číslo položky: 10415
Poslední dražitel: 8953

Práce v lomu
olej na plátně, 77, 5 x 100, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1937, přiloženo osvědčení od autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 10406
Poslední dražitel: 9858

Nečitelně signováno

Karneval
olej na kartonu, 53, 5 x 64, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nečitelně signováno PD s přípisem Paris, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2017  21:00:00
Číslo položky: 10404
Poslední dražitel: 11531

Monogram J. U.

kombinovaná technika na kartonu, 28, 5 x 19 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno monogramem LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2017  20:55:00
Číslo položky: 10414
Poslední dražitel: 11462

Bukáček František (1910 - ?)

olej na plátně, 90, 5 x 60 cm, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2017  20:50:00
Číslo položky: 10417
Poslední dražitel: 11122

Schulz

Přístav
olej na plátně, 78 x 51, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2017  20:30:00

do květnové aukce 2018