9 300 000 Kč

Číslo položky: 10579
Poslední dražitel: 11242

Nečitelně signováno

Jezero v horách
akvarel na papíře, 21, 5 x 31, 5 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1866
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  21:25:00
Číslo položky: 10565
Poslední dražitel: 9061

olej na kartonu, 22 x 29 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  21:20:00
Číslo položky: 10566
Poslední dražitel: 11678

Provazolezkyně
kombinovaná technika na papíře, 26, 5 x 15 cm, rámováno, rám, papír a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10591
Poslední dražitel: 11249

Hradečný Bohumil (1876 - 1960)

V Soběsukách
olej na kartonu, 34,5 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10562
Poslední dražitel: 11052

Astronomia
barevný lept, 82, 5 x 52 cm, 48/100, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1989
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  21:15:00
Číslo položky: 10572
Poslední dražitel: 11238

Chaloupka Karel (1889 - 1969)

Pohled na město
olej na plátno, 76, 5 x 100, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10563
Poslední dražitel: 11051

Apotheosys Rudolf II.
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  21:10:00
Číslo položky: 10571
Poslední dražitel: 11236

Chaloupka Karel (1889 - 1969)

Kytka
olej na plátně, 61 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1932
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10561
Poslední dražitel: 11051

Alchymia
barevný lept, 82, 5 x 52 cm, 48/100, rámováno, zaskleno, signováno PD, datováno 1989
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  21:05:00
Číslo položky: 10548
Poslední dražitel: 11382

Bím Tomáš (* 1946)

Žebřík
barevná litografie, 52, 5 x 34 cm, 65/100, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, datováno 1996
Příhoz: 100 Kč