Předaukční výstava bude probíhat
od 30. 4. 2018
pondělí - pátek
10:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00 hod.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 10649
Poslední dražitel: 10774

Matal Bohumír (1922 - 1988)

olej na dřevě, 15 x 11 cm, malba poškozena, krakeláž, signováno LD, datováno 1981, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 27 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  22:10:00
Číslo položky: 10746
Poslední dražitel: 11529

Boudník Vladimír (1924 - 1968)

Kůň
lept, 15 x 24 cm, zaskleno, signováno UD, datováno 1948
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  22:05:00
Číslo položky: 10727
Poslední dražitel: 11779

Staré Labe
olej na překližce, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  22:00:00
Číslo položky: 10747
Poslední dražitel: 10749

Různé náměty
konvolut 6 miniatur, cca 6 x 8 cm, nerámováno, volně loženo, signováno UD
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10529
Poslední dražitel: 11173

Neděle v Jenšovicích
olej na plátně, 75 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1991, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 235 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  21:55:00
Číslo položky: 10749
Poslední dražitel: 11836

Monogram J. L.

Děvčátko
akvarel, kvaš, tuš na kartonu, VP 12 x 8 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století, prohlídka a převzetí obrazu je možné pouze na pobočce v Brně
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Dosažená cena: 13 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10735
Poslední dražitel: 10639

Galantní scéna
kvaš na papíře, 30 x 23 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1921
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  21:50:00
Číslo položky: 10581
Poslední dražitel: 11703

Jaro na Vysočině
olej na plátně, 30 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1947, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 53 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  21:45:00
Číslo položky: 10733
Poslední dražitel: 11265

Krajina z Vysočiny
olej na plátně, 20 x 30 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1948, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 45 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 10736
Poslední dražitel: 11825

Hložník Vincent (1919 - 1997)

Ježíš Kristus
kvaš na papíře, 102 x 50 cm, nerámováno, papír silně poškozen, po stranách potrhán, natržení zasahují do kompozice, signováno LD, datováno 1941
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 44 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

do květnové aukce 2018