9 300 000 Kč

Číslo položky: 10372
Poslední dražitel: 10069

Vašíček Vladimír (1919 - 2003)

Rozptýlená naděje
olej na plátně, 70 x 65 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1989, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 26 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2017  22:20:00
Číslo položky: 10380
Poslední dražitel: 11097

Kunc Jaromír (1900 - 1971)

Tání na potoce
olej na kartonu, 70 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1950
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2017  22:15:00
Číslo položky: 10376
Poslední dražitel: 11094

Zámecká zahrada v Heřmanově Městci
olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2017  21:50:00
Číslo položky: 10378
Poslední dražitel: 11095

Kaufmann Adolf (1848 - 1916)

olej na plátně, 57, 5 x 79 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10382
Poslední dražitel: 10045

Obrovský Bohdan (1925 - 2002)

Anežský klášter
olej na plátně, 60 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1990
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2017  21:45:00
Číslo položky: 10386
Poslední dražitel: 9632

Obrovský Bohdan (1925 - 2002)

Večerní Praha II.
olej na plátně, 60 x 85 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1990
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2017  21:40:00
Číslo položky: 10385
Poslední dražitel: 10046

Obrovský Bohdan (1925 - 2002)

Večerní Praha I.
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2017  21:35:00
Číslo položky: 10375
Poslední dražitel: 10703

Krajina s chalupou
olej na kartonu, 30 x 30 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD Otto Hůrka, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2017  21:25:00
Číslo položky: 10353
Poslední dražitel: 11496

Lobečský břeh v Kralupech nad Vltavou
olej na kartonu, 35 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1923
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2017  21:20:00
Číslo položky: 10377
Poslední dražitel: 11094

Trsek Vilém (1862 - 1937)

Kachny u rybníka
olej na plátně, 28 x 33 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč