Obyvatelé moře akryl plátno na překližce, 40 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1988 ?, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Žena v krajině kombinovaná technika na papíře, 45, 5 x 60, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno s přípisem LD, datováno 1916
Praha olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, přiložen znalecký posudek z roku 1977, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Parné odpoledne olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, na zadní straně záruční list autora, signováno LD, 1. pol. 20. století