« 1 2 3 4 5 6 7
Číslo položky: 10392
Poslední dražitel: 11241

Bažanti
olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, dosignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2017  21:35:00
Číslo položky: 10388
Poslední dražitel: 11185

Rychlovský Antonín (1910 - 1944)

Od Švermova mostu
olej na sololitu, 90, 5 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2017  21:40:00
Číslo položky: 10381
Poslední dražitel: 9207

Podzimní nálada u rybníka
olej na plátně, 70, 5 x 100, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2017  21:45:00
Číslo položky: 10419

Slavíček Jan (1900 - 1970)

Praha
olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, přiložen znalecký posudek z roku 1977, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Aktuální cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2017  21:50:00
Číslo položky: 10379
Poslední dražitel: 10038

Nesignováno (Havránek Bedřich)

olej na dřevě, 26, 5 x 21 cm, rámováno, rám mírně poškozen, na přední straně kovový štítek Bedřich Havránek
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2017  21:55:00
Číslo položky: 10383
Poslední dražitel: 10039

olej na plátně, 57 x 46 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Aktuální cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2017  22:00:00
Číslo položky: 10345

Nečitelně signováno

Strom u vody
olej na kartonu, 47, 5 x 67 cm, rámováno, rám i malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  21:00:00
Číslo položky: 10344
Poslední dražitel: 11033

Svoboda Josef (1901 - ?)

Na poušti
olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Aktuální cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  21:30:00
Číslo položky: 10346
Poslední dražitel: 8193

Vašíček Vladimír (1919 - 2003)

Krajina s růžovou oblohou
olej na plátně, 50 x 55 cm, rámováno, signováno LH, datováno 1951, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, zařazeno v knize "Vladimír Vašíček - výběrová retrospektiva" vydané v roce 2005
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Aktuální cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  22:00:00

« 1 2 3 4 5 6 7