9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do jarní aukce 2019.

Číslo položky: 10418
Poslední dražitel: 11499

Zoubek Olbram (1926 - 2017)

Dvě dlouhovlasé ženy
reliéf, cín, zlato, 35 x 35 cm, mírně poškozeno, signováno na zadní straně, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 54 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2017  21:25:00
Číslo položky: 10367
Poslední dražitel: 10431

Koledníci
barevná litografie, VP 25 x 16 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, papír mírně poškozen, přeložky, signováno PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2017  21:20:00

do jarní aukce 2019.