Hořická vyhlídka olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno s přípisem LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Předjaří olej na plátně, 81 x 100 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1941, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Portrét ženy olej na plátně, 115 x 83 cm, nerámováno, malba poškozena, krakeláž, rentoilováno, signováno LD, datováno 1876, prohlídka a převzetí obrazu je možné pouze na pobočce v Brně