« 1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 10391

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Jákob a Támar
slepotisk, 34 x 34 cm, rámováno, zaskleno, signováno PD O. Zoubek, 93/100, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2017  20:10:00
Číslo položky: 10393

Nesignováno

olej na kartonu, 34 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2017  20:15:00
Číslo položky: 10394

Nečitelně signováno

Pošťák
olej na kartonu, 29, 5 x 18, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2017  20:20:00
Číslo položky: 10402

Valter Karel (1909 - 2006)

Jablka
kombinovaná technika na papíře, 16, 5 x 16, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, nesignováno, datováno 1986
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2017  20:25:00
Číslo položky: 10403

Valter Karel (1909 - 2006)

kombinovaná technika na papíře, 16, 5 x 22 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno UD, datováno nečitelně
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2017  20:30:00
Číslo položky: 10404
Poslední dražitel: 10126

Monogram J. U.

kombinovaná technika na kartonu, 28, 5 x 19 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno monogramem LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2017  20:35:00
Číslo položky: 10405

Monogram J. U.

Hlava dívky
olej na kartonu, 20 x 28 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem J. U. LH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2017  20:40:00
Číslo položky: 10406

Nečitelně signováno

Karneval
olej na kartonu, 53, 5 x 64, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nečitelně signováno PD s přípisem Paris, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2017  21:00:00
Číslo položky: 10401

Skála Vít (1883 - 1967)

Parné odpoledne
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, na zadní straně záruční list autora, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2017  21:05:00
Číslo položky: 10400

Kuba Ludvík (1863 - 1956)

Slepé rameno Malše
akvarel na papíře, 29 x 44cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2017  21:10:00

« 1 2 3 4 5 6 7 »