Číslo položky: 10635

Kaufmann Adolf (1848 - 1916)

Posezení v přírodě
olej na plátně, 45 x 58 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  21:00:00
Číslo položky: 10607

Nesignováno

Portrét muže
olej na plátně, 70 x 56 cm, nerámováno, malba poškozena, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  21:05:00
Číslo položky: 10634

Pohled na vesnici
olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  21:10:00
Číslo položky: 10626

Husáriková Jindra (* 1931)

Konvolut 5 ks barevných litografií
konvolut 5 ks barevných litografií, různých námětů a velikostí, všechny litografie signovány PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  21:15:00
Číslo položky: 10627

Bouda Cyril (1901 - 1984)

Sen o Praze
soubor 6 ks grafických listů - suchá jehla, různých rozměrů od VP 37 x 26 cm do VP 17 x 37 cm, volně loženo v původních deskách, rozměr pouzdra 59 x 40 cm, datováno 1994
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  21:20:00
Číslo položky: 10639

Stříbrný Vladimír (1905 - 1970)

Dívčí poloakt
olej na plátně, 40 x 30 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  21:25:00
Číslo položky: 10640

Dvořák Antonín (1817 - 1881)

Děti na vyhlídce
olej na plátně, 52 x 42 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  21:30:00
Číslo položky: 10641

Nečitelně signováno

Hráči karet
olej na plátně, 39 x 30, 5 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1871
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  21:35:00
Číslo položky: 10625
Poslední dražitel: 11528

Pohled na horu Květnice
olej na plátno, 24, 5 x 34, 5 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1935, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Aktuální cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  21:45:00
Číslo položky: 10643

Noemova archa
barevná litografie, 26 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2017  20:00:00