« 1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 10366
Poslední dražitel: 11167

Svoboda Josef (1901 - ?)

Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.11.2017  21:50:00
Číslo položky: 10349
Poslední dražitel: 10690

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

Kostelík
olej na plátně, 50 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.11.2017  21:55:00
Číslo položky: 10361

Nesignováno (Jan Saudek)

David
olej na plátně, 45 x 35 cm, nerámováno, malba a plátno mírně poškozeny, zlaceno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Aktuální cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.11.2017  22:00:00
Číslo položky: 10356

Večer na Lužnici
olej na sololitu, 24 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1948
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2017  20:00:00
Číslo položky: 10365

Špillar Jaroslav (1869 - 1917)

Galantní scéna
pastel na papíře, 22 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2017  20:05:00
Číslo položky: 10357

Moravec Alois (1899 - 1987)

Motiv U Štěkně
olej na plátně, 52 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1945
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2017  20:10:00
Číslo položky: 10350

Benda Jan (1897 - 1967)

Ovocné zátiší
olej na plátně, 60 x 68 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PH, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2017  20:15:00
Číslo položky: 10351

Brázda Oskar (1888 - 1977)

Kompozice
olej na kartonu, 34, 5 x 40, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2017  20:20:00
Číslo položky: 10362
Poslední dražitel: 11167

olej na plátně, 60, 5 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, dosignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2017  20:25:00
Číslo položky: 10352

Hanych Rudolf (1906 - 1994)

Předjaří na venkově
olej na kartonu, 48, 5 x 69 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2017  20:30:00

« 1 2 3 4 5 6 7 »