Číslo položky: 6286
Poslední dražitel: 7537

Tichý František (1886 - 1961)

Hadí muž
suchá jehla, 27 x 21 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno UD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  21:05:00
Číslo položky: 6319
Poslední dražitel: 7560

Komárek Vladimír (1928 - 2002)

Slaná u Semil z Bělé
olej na kartonu, 50 x 59, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 50 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  20:45:00
Číslo položky: 6279
Poslední dražitel: 6752

Lom v Rožné
kombinovaná technika na kartonu, 28 x 38 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1950, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  20:40:00
Číslo položky: 6289
Poslední dražitel: 7334

Souček Karel (1885 - 1972)

Na motivy K. J. Erbena
kombinovaná technika na kartonu, 32 x 22, 5 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1958
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6288
Poslední dražitel: 6624

Karas Karel (1892 - 1969)

olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  20:35:00
Číslo položky: 6277
Poslední dražitel: 7598

Šanghaj
olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD s přípisem Šanghaj, datováno 1920, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  20:25:00
Číslo položky: 6318
Poslední dražitel: 6937

Plocek Vilém (1905 - 2000)

Zátiší s larsenem
voskovaná kombinovaná technika na kartonu, 25 x 39, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1984
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6278
Poslední dražitel: 7455

U Severního moře
olej na lepence, 34 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, rok 1921, zezadu štítek z výstavy z roku 1957 a 1959, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 75 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  20:15:00
Číslo položky: 6275
Poslední dražitel: 7597

Bažant
olej plátno na překližce, 65 x 80 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  20:05:00
Číslo položky: 6293
Poslední dražitel: 7583

Stoilov Vasil Antonov (1904 - 1990)

Dostavník
olej na plátně, 50 x 81, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, na 2 místech protržena, nutno restaurovat, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 45 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  20:00:00