Předaukční výstava bude probíhat
od 30. 4. 2018
pondělí - pátek
10:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00 hod.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 5999
Poslední dražitel: 6757

Drtikol František (1883 - 1961)

Skály
olej na kartonu, 36 x 27 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1940, 15/1, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 24 800 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2013  20:45:00
Číslo položky: 5980
Poslední dražitel: 5607

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Motiv z Krkonoš
kombinovaná technika na papíře, 65 x 95 cm, rámováno, zaskleno, rám mírně poškozen, papír mírně zvlněn, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2013  20:40:00
Číslo položky: 5992
Poslední dražitel: 5076

Podešva František (1893 - 1979)

Na salaši
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2013  20:30:00
Číslo položky: 5993
Poslední dražitel: 7278

Lískovec

Letní odpoledne u řeky
olej na plátně, 65 x 83 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5991
Poslední dražitel: 7356

Ve starém parku
olej na plátně, 60 x 80 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 14 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2013  20:15:00
Číslo položky: 5984
Poslední dražitel: 7177

olej plátno na kartonu, 24 x 31 cm, rámováno, zaskleno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2013  22:20:00
Číslo položky: 5982
Poslední dražitel: 7101

Stříbrný Vladimír (1905 - 1970)

olej na kartonu, 30 x 24 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2013  22:05:00
Číslo položky: 5976
Poslední dražitel: 7344

Langer Karel (1878 - 1947)

Motiv z Dalmácie
olej na překližce, 30 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno zezadu, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2013  22:00:00
Číslo položky: 5995
Poslední dražitel: 7220

Květen 1947
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5981
Poslední dražitel: 7098

Trh u Karlova mostu
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, zaskleno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 27 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2013  21:55:00

do květnové aukce 2018