9 300 000 Kč

PŘÍJEM PŘEDMĚTŮ DO AUKCE KVĚTEN 2020 POKRAČUJE.

telefonicky s Vámi dohodneme schůzku u nás v galerii nebo u Vás doma.

Číslo položky: 6023
Poslední dražitel: 7376

Navrátil Josef ? - okruh autora

Květiny - máky
kvaš na papíře, 23 x 23 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2013  22:00:00
Číslo položky: 6045
Poslední dražitel: 7256

Sváteční hospoda
Vyvolávací cena: 250 000 Kč
Dosažená cena: 250 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 6053
Poslední dražitel: 7278

Drtikol František (1883 - 1961)

Stromy v krajině
olej na kartonu, 19, 5 x 33, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1941, 6/9, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2013  21:55:00
Číslo položky: 6032
Poslední dražitel: 6847

Lovecké zátiší
olej na kartonu, 49 x 34 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1927, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2013  21:45:00
Číslo položky: 6052
Poslední dražitel: 7277

olej na překližce, 22, 5 x 31, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1940, 12/1, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2013  21:40:00
Číslo položky: 6051
Poslední dražitel: 7395

Schovánek Emil (1885 - 1947)

V plném slunci
olej na plátně, 53, 5 x 63, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PH, datováno 1911
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2013  21:25:00
Číslo položky: 6030
Poslední dražitel: 7358

Tři trávy
olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1987, číslo katalogu 1026 uvedeno na zadní straně, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 35 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2013  21:20:00
Číslo položky: 6020
Poslední dražitel: 7375

Soukup František (1879 - 1957)

Tetřevi
olej na kartonu, 40 x 51, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1915
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2013  21:10:00
Číslo položky: 6199
Poslední dražitel: 7577

Zlatá ulička v zimě
lept na papíře, 26 x 23, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, místy skvrny, signováno PD, rok 1918
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6025
Poslední dražitel: 7112

Vodník
barevná litografie, 32 x 42 cm, pasparta, zaskleno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1943, nečíslovaná série, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 81 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2013  21:00:00

do aukce Květen 2020.