Číslo položky: 6327
Poslední dražitel: 7662

olej na kartonu, 27 x 39 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  20:30:00
Číslo položky: 6331
Poslední dražitel: 7643

olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1927, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 18 500 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 6338
Poslední dražitel: 5577

Nesignováno

Ležící dívčí akt
olej na plátně, 25 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, v pravé části protržen, restaurováno, nesignováno, datováno 1911
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  20:25:00
Číslo položky: 6329
Poslední dražitel: 7466

Co vypadlo z deníku
soubor serigrafií, celkem 24 kusů + papírové desky, rozměr cca 30, 5 x 21, 5 cm, rok 1984, 24/100
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  20:15:00
Číslo položky: 6334
Poslední dražitel: 7668

Havránek František (1887 - 1964)

olej plátno na kartonu, 34 x 20 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  20:10:00
Číslo položky: 6336
Poslední dražitel: 7669

olej na kartonu, 40 x 50 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  20:05:00
Číslo položky: 6335
Poslední dražitel: 7144

Alej v Kroměříži v zimě
barevný lept na papíře, 36 x 30 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, rok 1925
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  20:00:00
Číslo položky: 6325
Poslední dražitel: 7629

Minařík Jan B. (1862 - 1937)

Na zápraží
olej na plátně, 50, 5 x 34 cm, rámováno, signováno LD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 53 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  22:55:00
Číslo položky: 6320
Poslední dražitel: 7458

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Květinové zátiší
olej plátno na kartonu, 44 x 55 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1955, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 165 000 Kč
Dosažená cena: 210 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  22:25:00
Číslo položky: 6323
Poslední dražitel: 7527

Lesní potok
olej na kartonu, 55 x 75 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 44 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  22:05:00