Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 6334
Poslední dražitel: 7668

Havránek František (1887 - 1964)

olej plátno na kartonu, 34 x 20 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  20:10:00
Číslo položky: 6335
Poslední dražitel: 7144

Alej v Kroměříži v zimě
barevný lept na papíře, 36 x 30 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, rok 1925
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  20:00:00
Číslo položky: 6325
Poslední dražitel: 7629

Minařík Jan B. (1862 - 1937)

Na zápraží
olej na plátně, 50, 5 x 34 cm, rámováno, signováno LD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 53 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  22:55:00
Číslo položky: 6320
Poslední dražitel: 7458

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Květinové zátiší
olej plátno na kartonu, 44 x 55 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1955, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 165 000 Kč
Dosažená cena: 210 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  22:25:00
Číslo položky: 6323
Poslední dražitel: 7527

Lesní potok
olej na kartonu, 55 x 75 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 44 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  22:05:00
Číslo položky: 6326
Poslední dražitel: 7095

Pospíšil Jan Bohumil (1898 - 1968)

Lodě na jezeře
olej na plátně, 60 x 92 cm, rámováno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  21:55:00
Číslo položky: 6324
Poslední dražitel: 7625

olej na kartonu, 35, 5 x 50, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  21:45:00
Číslo položky: 6296
Poslední dražitel: 7612

Jihočeský rybník
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  21:40:00
Číslo položky: 6316
Poslední dražitel: 7481

Chalupy u Mladé Vožice
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1947, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  21:35:00
Číslo položky: 6291
Poslední dražitel: 6323

Bazovský Miloš (1899 - 1968)

Jadran pri Dubrovníku
pastel na papíře, 31 x 45, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PD, zezadu autorský štítek, datováno 1937
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  21:30:00