Číslo položky: 6024
Poslední dražitel: 7295

Nesignováno

olej na plátně, 104 x 142 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 19. století, jihoevropská provenience
Vyvolávací cena: 70 000 Kč
Dosažená cena: 70 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2013  21:00:00
Číslo položky: 6022
Poslední dražitel: 7376

Multrus Josef (1898 - 1957)

Ranní toaleta
olej na kartonu, 55 x 46 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1930 ?, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2013  20:50:00
Číslo položky: 6027
Poslední dražitel: 5331

Don Quijote
kvaš na papíře, 61 x 42 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1969
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6028
Poslední dražitel: 7261

V betlémě
kvaš na papíře, 41 x 59 cm, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1968
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2013  20:40:00
Číslo položky: 6021
Poslední dražitel: 7375

Körber Adolf (1887 - 1967)

olej na plátně, 54 x 76 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2013  20:25:00
Číslo položky: 6019
Poslední dražitel: 7374

Bém Rudolf (1874 - 1955)

Sedící dáma - kostýmní studie
olej na plátně, 100 x 114 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1907, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2013  20:20:00
Číslo položky: 6016
Poslední dražitel: 5017

Lískovec

Pouliční prodavači
olej na kartonu, 51 x 63 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2013  20:10:00
Číslo položky: 6018
Poslední dražitel: 7373

Rolín Viktor (1887 - 1942)

Krajina před bouří
olej na kartonu, 20 x 29 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6011
Poslední dražitel: 7369

Hlavsa Václav

olej na překlišce, 68 x 96 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD , 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2013  20:05:00
Číslo položky: 6008
Poslední dražitel: 7259

Večer
olej na kartonu, 25 x 44 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD i LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 53 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2013  23:35:00

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE