Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 5988
Poslední dražitel: 7352

Terš August (1870 - 1928)

olej na kartonu, 60 x 48 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2013  21:55:00
Číslo položky: 5983
Poslední dražitel: 7101

Stříbrný Vladimír (1905 - 1970)

Dívčí poloakt
olej na plátně, 60 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 16 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2013  21:50:00
Číslo položky: 5987
Poslední dražitel: 7366

Langer Karel (1878 - 1947)

Bechyně od severu
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, signováno PD, rok 1921, publikováno ve Zlaté Praze, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 37 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 5996
Poslední dražitel: 7236

Král Josef (1877 - 1914)

Přístav v Hamburku
olej na kartonu, 17, 5 x 24 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD s přípisem Hamburk, datováno 1907, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 5986
Poslední dražitel: 7351

Podhorská vesnice
olej na kartonu, 50 x 64 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2013  21:45:00
Číslo položky: 5975
Poslední dražitel: 7342

Pirner Maxmilian (1854 - 1924)

Ležící dívčí akt
tužka na papíře, 23, 5 x 21, 5 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2013  21:30:00
Číslo položky: 5979
Poslední dražitel: 7345

Zima na venkově
olej na plátně, 66 x 85 cm, rámováno, rám a malby mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2013  21:10:00
Číslo položky: 5994
Poslední dražitel: 7220

Franta Rasů (Kalamajka)
akvarel, tuš na papíře, 21 x 21 cm, rámováno, pasparta mírně poškozena, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2013  21:00:00
Číslo položky: 5968
Poslední dražitel: 7089

olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2013  20:50:00
Číslo položky: 5972
Poslední dražitel: 7076

olej na překližce, 35 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2013  20:45:00